Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Ѓи доживувам најубавите моменти во животот.. Имав бура пред неколку дена но за среќа се се среди. Сето тоа е минато. :pipi:
Моментално, ѓи превртувам очите гледајќи некои фотографии по социјалните мрежи и се смеам. Абе што да правам кога сум идиот, не можам да се променам и кога имам неинтересен живот .:icon_lol:
Нејсе, да бидам искрена во исчекување сум.. На повик, на порака за тие убави вести кои веќе ѓи чекам одреден период. Исчекувањето и молкот ме убива.. Што би рекол тој : Тој е тој женсќи инает, вие сте тие.
И сега сакам да трчам по улиците боса, да трчам додека имам сила, додека ме држат нозе..

Го сакам денов.
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Џабе е и на @Мачорка што глуми шериф на форумов, кога можам да се кладам дека не е ни пола од тоа што се претставува.
Патем оди лечи комплекси на друго место, пред да почнам да јадам нешто што не треба за тебе..
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Како ми се иде сега на некого крфта да му ја испијам. ( да не требаше со в,да го напишам) стално грешам,ф ми се слуша.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Драга...
Денес се посветив на тоа да бидам корисен на заедницата... (онаа домашната). Поправив се што требаше по дома, ги исправ колите, и уживав на терасата со кафенце, чаша Кока кола, и тивко пуштено радио :)
Се опуштив убаво, така да си знаеш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom