Carla Suarez Navaro
Поени од реакции
1.184

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • По се изгледа си истрауматизиран од тоа што не си успеал ништо да постигнеш во твојот мизерен живот, па лечиш комплекси на форумов. По перманентен бан да се појавуваш со нови профили и одново и одново да тупиш со истите работи и да тролаш на ист начин значи само едно - немаш што да правиш во животот.
  D
  Wb брад :D
  Ти посакав добредојде со опомена :)
  Остај го спирос на раат :(
  D
  Daedalus
  Ако почнам браД да реагирам агресивно на сите со погрешни верувања и ставови кои ме иритираат, ќе треба да идам по стапките на овој...
  https://www.youtube.com/watch?v=qV3PhvCf_Jg

  Медитирај нешто, јача праг на толеранција :)
  Carla Suarez Navaro
  Carla Suarez Navaro
  Нема врска бе, јас воопшто не се лутам на казнени поени и банови. Ти дрмај си по правилата, нема лутиш.
  D
  Daedalus
  Знам пер али нејќум да ти се начукаат за глупости. :)
  Ене ти у темана „Дали времето е човечки концепт“ го подзадирнав Стеф, си ја иаме навиката на такви теми, убаци се :D
  SVE DA IM ***** NA EURO BILOSTO!
  Ne znam koj uste ide na trifun dzepovite da mu gi puni. Koi papaci se, edno osiguranje cetri iljadi evra sto ima steta, regres baraat, na kasko osigurana kola. Zosto kolata posle 11ja vozel vozac pocetnik. ABE IDETE UBIJTE SE NEPISMENI!!
  Kaj pa ti tamu lizing so koj pamet?!?
  Ili samo copy paste ti e?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Carla Suarez Navaro
  dzesika
  dzesika
  Dzabe ti e :-D
  Mozes samo steta da si naprais :-D
  Ali dosta ambiciozno :-D
  Carla Suarez Navaro
  Carla Suarez Navaro
  Каква штета може да си направам?
  dzesika
  dzesika
  Da te citaat luge so uopste ne gi zabole za tebe ni za euroshit :-D
  Bolje zemi najdi im nesto nezakonsko (ko na primer kamati, opomeni smeat da naplakjaat? Kaj pisuva toa?) , sogoli gi na sud. Vaka, ti nikakva korist nemas od toa sto ke gi "izrezilis javno". Samo moze da ti se smeat i da ti se sitat :)
  Sto postignuvas so vesnikot? Ne osiromasi trifun poso nikoj nema da zima lizing od kaj nego? :-D :-D
  не дај боже да ја чукнеш, па осигурителниве компании какви се.... знам дека си изнервирам ама создравје да ја возиш :)
  Carla Suarez Navaro
  Carla Suarez Navaro
  Благодарам Фросе, ама ми доаѓа да земам чекан и сол да ја направам.
  Ти лајкнав во тенис мислењето, па ти избришав. Пошто се согласувам како член, ама како Модератор не е дозволиво да вреѓаш лично.
  :D
  Уште тебе те чекам на тикетот не смееш да изгубиш од Бушард :))) хаххаха
  Carla Suarez Navaro
  Carla Suarez Navaro
  Хм, да ти дадам трансакциона сметка, па да ја подмачкаме малку работава?
  DarkWalker
  DarkWalker
  ајде ке делиме пола пола од добивката :)))))
  Карла дај кажи некој утакмица за викендов, ние жените мораме да се држиме заедно.
  Girl power!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Carla Suarez Navaro
  Carla Suarez Navaro
  Carla Suarez Navaro
  Чекај сега кога ќе започне РГ, ќе ти испраќам секој ден по ПП сигурни типови од Париз. Нека цркнат мажиштава, и онака за такво не ги бива.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom