Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ооо, здраво.

Гледам жива здрава, тераш напред, малце по старо, многу по ново.
Гледам си ми ѕвонела сношти два пати, па еве да не се секираш, добар сум, жив здрав, овците на број.
Бев на собиранка и јако беше. Мислев ќе е скроз тапа и ќе требит после првиот коњак да бегам, ама сеуште ја осеќам топлината на кајганџиите, или позитивните вибрации, што би рекол еден член.
То е, шо да ти речам.

Ајде, киска.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Неможам да ја сфатам потребата десет пати дневно да се пишува на темава. Мислам стварно ако не да ја преименуваме во Jazz Liberator на Драга Кајгана сака да и каже. Таман Буцио и Тинуле не одморија на темава се појавија нови. Порано со мерак ја читав, сега ми е страв да ја отворам.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.358
Поени од реакции
4.882
Неможам да ја сфатам потребата десет пати дневно да се пишува на темава. Мислам стварно ако не да ја преименуваме во Jazz Liberator на Драга Кајгана сака да и каже. Таман Буцио и Тинуле не одморија на темава се појавија нови. Порано со мерак ја читав, сега ми е страв да ја отворам.
Банирај ме.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.358
Поени од реакции
4.882
Не си згрешил ништо за бан.
епа не прам јас ништо грешно за да ја преименуваш темата како што сакаш. Ако не ти чини не ја посетвај. Јас ни се бунам за некои твои постови нити па за нечиј други, иако можам да најдам нешто во секој пост за да почнам кавга. Ако ти смета нешто мое, пиши ми го то мене.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Прво седнување вика кучето мое сакал да го купи Д., ај си реков уште не седнат одма ме навреди па сигурно дека не е за продажба а пак не за цена да сум прашал. Второ мајмунска работа што се прави, па се прави ама не се зборува за тоа на маса туку се ќути. Незнаејќи како да започне разговор затоа што крив прави грешки фатални.
И оваа другава ме праша дали не сум се плашел, па се разбира дека не се плашам опериран сум од тоа одговорив кога се смеев, ама се уплашив од другарка ми леле си викам таа е, добро е не е :pos::pos::pos::pos::pos::pos:. И збарав на фин културен начин преку виртуелен медиум, сега не можам да се соочам со нејзе на улица, ќотек да сака некој да ми удри нема да бегам ама од ова не знам што ќе излези. Пијан бев дрогиран бев :pos::pos::pos::pos:, ни пијан ни дрогиран ми се присака и то е то :icon_lol:.

 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.352
Поени од реакции
7.489
Драга Кајгана,

Овие два дена најдот два ептен интересни сајтови www.boobpedia.com името на сајтот кажува доволно, овај нали :)
http://itneverhappen.tumblr.com/ блогче на тамблр на кое има еден куп интересни фотографии и фото-монтажи :)

И така... сеа чекам една привлечна млада дама да ми пише СМС дали ќе идеме у Соул Паб или треба да смислувам некое ново место кај да ја однесам :) Ваљда нема да испадне форвер алоун ситуација.
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
ДК,

Ми се собираат работи, ми се прави притисок, УПМ. Дури и оние начини на релаксација, што порано функционирале, веќе не функционираат.

Ремонт на навиките следни, кај и да е.

Поздрав.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
И вечер сите ќе одите на Бернајс Пропаганда , а јас..? Греота е ова шо ми се дешава ма Кајгич. Сега најде баш половина да ме дупи :place:Не можам ни милиметар да се поместам без неартикулисани звуци... А од кога само се спремав за свиркава:place:Ај се надевам дека барем ќе ми прераскажете, а до тогаш​
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Неможам да ја сфатам потребата десет пати дневно да се пишува на темава. Мислам стварно ако не да ја преименуваме во Jazz Liberator на Драга Кајгана сака да и каже. Таман Буцио и Тинуле не одморија на темава се појавија нови. Порано со мерак ја читав, сега ми е страв да ја отворам.
So be ja? Ednas dnevno pisuvav xD
I plus mojot post koa go citas ne go citas so nekoj seljacki akcent :D
Ne, stvarno...nema smisla ova... :D

So bucio me stai u kategorija...ccc...
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.358
Поени од реакции
4.882
Ее драга ете и шерифи почнаа да скокаат по форумов и да ти кажуваат каде да постираш, што и колку. А пак во одбрана ќе и скокнат некој кој има 9 постови. Да им дадам пасворд и нека ми го контролираат акаунтот ако не. Ако сакат на инат да се фатиме, добредојдени се.
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Драга,
Одлукава што ја донесле евн за исклучување на уличните :гомце:. Вчера прст пред око не ми се гледаше, и некако со мобилниот осветлував али кога ми излегоа две кучиња и кога почнав да викам, остај што цел комшилок го разбудив ми требаше едно саат време да се смирам.. Сега уште повеќе ги мразам овие суштества.
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Епа Драга денеска се осеќам чудно....
Знаеш за прв пат во животот се почувствував СТАРО!
Ми фали детството драга, се би дала пак да сум детее......

Се навратив 8 години наназад........ :pipi:
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга ...

претеризам е ваа темница. Како ќе одам по улицине вечер не ми е јасно :S
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom