Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Драга Кајги, зошто мораше да јадам од слатките на тетка ми?? Знаев дека многу лошо готви, ми отиде желудникот, два дена ме кине од болка. :unsure: штета што немам дечко па ќе ги фрлам, а греота вака убаво изгледаат. :icon_lol:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Немало предновогодишна атмосфера. Ќе нема, ако самите не знаете што да направите, за да ја почувствувате. :pipi:

Иначе добивме 58 пакетичиња. Добро е ако до нова година некое остане неотворено. :D
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
малеееееј ама су се намаднрасал
другфсарто ако се жене нема да ме вика на свадба од простра причина шо неам деа ми њстигне алкохол

живото ње радсот и тагам, денеска си на прцвоме сто, уте на петнаетстоуше ми с4 смешно кога бабата свекрва ли е шо сер паѓља да ее ебам ме птрашљ шио пиерш, нотмрално мури,све шо ќе дадеете, ја сњам пијандура и монудисцтр пијам све шое когеа е кака аи тај шо ми се вцофер како другср е за никафеде, таа женска тереет ба да му се одземем, не ја заслужува, она треба да си ване некој као мене шо утре може да умре, а он а бера гајле да преќжени
на крај кој ве ебебе всичките, челзи ако јништо дутриогоп ке обебеде опстаникј
межудругорор замалку да напранбам к5ртиг ичнои дело
мајнете ме и мене , ја бцвечке мирисалм на земјоиа
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.748
Поени од реакции
24.425
Предупредување, патетика!

Партнерот не ми е воопшто романтичен. Не ме изненадува со подароци, не ме опсипува со комплименти додека ми ја држи раката, не ме гледа во очи и да ми трепка... Ама затоа доаѓа да го тепа шефот на работа затоа што „му чепнал фамилија“, ми ги толерира испадите и навредите за време на пмс, ме толерира мене, со сите мои мани.
На пример синоќа кога се врати од работа ме начека како плачам и го бркам мачорот да го кастрирам со раце затоа што не ме оставил да спијам, ми списка за да се свестам која лудост ја правам, па се смирив и заспав. Станувам и гледам дека и покрај тоа што работел цел ден, ги измил садовите и ми залечил носталгија со сарма. :) Пиленце.

Уште малку и пет години толеранција. :love:
 
Последно уредено:
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.861
Поени од реакции
7.711
Голем поздраф и секоја чест за девојката (сношти) која што и покрај неколкуте шамари и понижувања со солзи во очите се врати во прегратките на своето момче
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Како љубител на електронска музика долго време нејќев да идам вакви журки ради крекерите кои лапаат апои како витамин ц ,вчера на сила ме беа однеле у мкц.Јас појака журка немам искусено во животот, штета што полагам утре иначе ќе седев до фајронт.Поздрав и до вработената во ваташа која 5 саат сабајле и е 5 поручек
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
569
Поени од реакции
437
Драга Кајги,

Праењето грав (и воопшто готвење) е една од многуте уметности во животов за којшо не сум талентирана. Ебате гените ебате, еден грав да не се знаело да се напрајт :D

:*
 

Kajgana Shop

На врв Bottom