Драга Кајгана (виртуелен дневник)

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Никогаш нема да ми биде јасно зошто после секоја реклама за некој лек, на крајот тоа "Пред употреба прочитајте го упатството. При несакани ефекти консултирајте се со вашиот лекар или фармацевт" или нешто слично, го забрзуваат. По секунда ли наплаќаат, кој кур? Или демек ај го претставивме лекот па за другото кој ве ебе, ама мора да го ставиме оти така налагаат правилата. Замислете како би изгледало политичките реклами да ги забрзуваат така. "Ќе направиме тоа тоа и тоа" и на крајот забрзано оди "За сѐ што кажавме, а нема да направиме ќе ви го ветиме уште еднаш пред наредните избори. П.С. Грујо/Заев педер!".
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Тоа „Писател“ и е прекар или што? Обично по презимето на една личност се пишува неговиот прекар, ако го има.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Ја еднаш сонував дека сум бил голман на некоја многу битна утакмица и некој ми шутнал висока топка, ја дигање рацете за да одбранам нели и ко шо спиев тогаш на кревет на спрат лупање рацете у ѕид :icon_mrgr:
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Кога сме кај спиење веќе само да кажам дека не памтам кога последен пат сум се разбудил на истата страна на која што сум легнал.Исто така и не памтам кога последен пат сум сонувал помалце од 3 сона.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Нема полош сон од она кога сонуваш како браниш дипломска. Кај брзав за да стигнам до факултетот, па и таму целиот код од програмата го објаснив. :ROFLMAO:
А колку пати во сон имам решавано и задачи со интеграли ..... :sleep:
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Заеби фудбали и кошарки, оваа сезона се чекаше.

:love:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
„Впрочем, таа сакаше таков да го направи [синот], но не зеде предвид дека карактерот не е компјутерска програма што ја бираш, плаќаш и ти ја инсталираат“.[DOUBLEPOST=1465924238][/DOUBLEPOST]
 
Последно уредено:

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.924
Поени од реакции
12.417
Кога не оди не оди.
На работа заглавена до гуша, полагам два испити неделава, не спијам навечер, ме мачи љубовта,ми се плаче, и кога ќе ми се јават да ме прашат зошо не им работел саатот на компјутерот, да не имале проблеми со БИОСОТ!!!!!!! До мозокот ви е!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom