Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
1 декември 2014
Мислења
2.243
Поени од реакции
4.447
Ко и обично после утакмица НБА идам на работа неспиен или нерасонет. Таман испаѓам од зграда и не знам кај се наоѓам едно слично вакво се појавува пред мене.
Иста Келси Монро, еден минич до пич буквално. Уште посекси со малку облека на неа. Така потемна у фаца, иста буквално да не речам ххаха
http://bigbootygifs.tumblr.com/post/62640697263/kelsi-monroe

И си викам мора да ја знаеш од некаде и го ставам прстот на чело у стил на Вавринка
download.jpg

Помислувам малку у стил на Џои

giphy.gif

и ми текнува, од xvideos ја знаеш, ај сеа уклучи се у real life :D

И еве ме цело сабајле насмеан, обично сум смуртен, поспан ни ми се зборува, колешкиве отидоа да јадат ја гуглам small tits big asses Kelsi Monroe и гиф од Џои зачуден. Да бришам history побрзо ако види шефицата ќе биде лошо on so many different levels :D
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Го чекам со кафето сварено еве го дојде...

Одиме со онаа нашата народната.

 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Mногу се нервирам вака кога спијам до 12. Последниве 5-6 дена обавезно се успивам, по 8-9 саати спијам и нема ден да станам онака задоволен, убаво наспијан. Мора да скратам на 6ипол - 7, ептен поубаво се чувствувам тогаш. :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Tие што не сакаат деца за мене се личности што ни самите не се сакаат. :toe:
Покрај тоа што не можат, сакале и животот да си го посветат само на себе. Повеќе да уживаат во слободата, да шетаат кога ќе посакаат и сами да си ги трошат парите. Себичњаци!!!

И ние со деца сме слободни, имаме време за шетање, уживаме и остануваат пари за нас. Не сме затворени дома и не ни го скратуваат задоволството.

Со доаѓањето на децата мислиш дека и ти си се родил и имаш нови причини за живеење. Не постојат зборови со кои може да се опише чувството кога ги гледаш своите деца и 24/7 нивниот лик ти е пред очи.
Она кога со нетрпение чекаш да си одиш дома за да ги видиш, а они пред врата те чекаат со раширени раце.

Тоа е, некои уживаат во живот со деца, а други со кучиња и мачиња. Секој со свој избор, но овој без деца е потажниот. Може нема да сакаш во младоста, но ќе ти недостигаат во староста. ;)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Д,

неќам деца. Исто така и не сакам да идам у дискотеки, па не сметам дека пропуштам ништо со тоа што немам искочено во дискотека од 17 годишна возраст. Ме нервираат, ебем га.

Не е битно, не ми е тоа муабетот.
Со апсолутни ставови се само идиоти. Цврст карактер е добро, цврсти ставови се добри, но не е срамота истите пред факти да се моделираат и менуваат. Е тоа е тоа што одлика на изградена и разумна личност.
Апсолутен став за апсолутни идиоти.
 
Последно уредено:

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Ladies and Gentleman, boys and girls, pimps, kids of all ages and stoners from all 'round the world..

mnogu sakam labav zivot.

 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Кај така тмурново време создава депресија, уште песнава фалеше да ја слушнам...............

 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.659
Поени од реакции
34.951
Драга

Кога ја прочитав мислава на блатот, дури и жал ми падна :D :tapp:
Некои пријатели ме прашуваат зошто го правам ова кога знам дека никој нема да ми каже фала, зошто си ги трошам најубавите години од животот затворен во четирите ѕида во Владата, јас им велам: Ова го правам за мојот народ и за Македонија!
Никола Груевски
 
Последно уредено:
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Дај бе легализирајте оружје ова веќе не е ни интересно

И после децата биле најголемо богатство :pos:

и вакви мудрости објавува по 100 пати на ден за на крајот од нејзината животна кариера да завшри со некоје рало од Чучер сандево кој случајно ќе работи како магационер и ќе има купено бмв од бугарија за 2000 евра натртена на задното седиште сето ова што го постира ќе нема никаква врска со тоа како нејзиниот живот всушност ќе тече

Ама ќе зажалиш кога ќе ја видЕш среќна со друг :love:






 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.389
Кајгано, сосема е океј некој да не сака да има деца. Не е океј да нѐ форсираат и да нѐ учат од мали дека еден ден мора да имаме потомци.
И онака планетава е пренаселена од нас. Не мора да се котиме по секоја цена.

Јас ќе ги имам. Герила!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.679
Поени од реакции
38.865
затоа што е пренаселена планетата ние македонците имаме огромно влијание
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Она кога го спремаш последниот испит, а доле пред зграда се слави матурска со огномети како да откриле лек против ракот.
#ЏастФИРОМтхингс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom