Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.828
Поени од реакции
24.908
Тргнав во кујна да вадам месо од замрзнувач, видов надвор аурора бореалис, заборавив на месото, а успат и заборавив дека маж ми ме чека веќе 10 минути за партија дота.
Недијагностициран адхд.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.827
Поени од реакции
24.180
Драга,

кажи и на Агда нека става слики барем кога губи толку време на прилично небитни работи. За сликите и треба 1 мин.
Лоудингот и лагот на почетоткот на дота подолго траат.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.649
Поени од реакции
20.696
Драа

Абе оној рипање и влечење на сфи стране на метал сфирку како да су лото топчиња у бубањ, шутка ли се викаше?
Богами ист памет имаф тија што рипаф како ненормални сс овија кремасти од Шутку.

Абе дали сте тачни?
Ке се повредите алооо!
Ке ти бркне некој у око,врат ке ушинеш,кичму ке скршиш, доживотан фелер ке останеш заради некакаф си металски ритуал.
Глупости.

Још па земале волови од по триес године лудуеф како да нема јутре.Ај разбирам металски стил,мрсна коса,истреси ги сфи в'шке,кожњаци и костурски главе,ама па да рипате како да сте на центрифугу?
Е тој стфарно не ми е јасно.
 
Последно уредено:
Член од
4 октомври 2019
Мислења
508
Поени од реакции
943
1. Sreda bev svedok na ubistvo na komsijata do mene stan do stan Somaliec tatko na 7 deca... vo golem park za deca dodeka go nosev pazarot drug Somaliec go iskasapi... vednas izbegav od strav ali policijata go fati ubiecot. ova mi e 3 ubistvo kako sum svedok site se pozvrzani najcesto so droga posto ziveam blizu Bahnof ...
2 Cetvrtok, avganistanec saka sa me ograbi so noz kako go nosam pazarot na mostot na sred pat, za sreka pomina Brza pomos kombe im manav raka zastanaa i odsega patuvam so avtobus.
3. Sabota, turcinka so kujnski noz mi doaga na rabota go bara mazot se iskockal, ja prativ kaj konkurencijata odsprotiva, posle pola saata dojde brza pomos kombe i policiski djip..
A vie kako ste....
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.115
Поени од реакции
37.118
"Бремени сме", така ја соопштија веста едни пријатели пред друштвото. Незнам шо сила беше шо ме заќути да не го питам батето кој те ебеше тебе.

Многу стана лигав народот, гадењето од постапки од филмови и нови глупи трендови оддамна е секојдневие.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.513
Поени од реакции
7.042
Велешани заработиле 11 МИЛИОНИ ЕВРА НА ЛАЖНИ ТРАМП КАРТИЧКИ И СУВЕНИРИ!

Se prashuvam kolku od deckive se aktivni ovde na forumov :icon_lol:

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.827
Поени од реакции
24.180
Драга,

последниот пут кд се видофсмо сс Парву баш му зборев која е разликата од транс до епилептичен напад.
Врвот, нирваната, трансот на панк, метал, хардкор па дури и на ска и рап е шутката. Осеќаш како ти струи енергија низ телото како струја да те дрма додека сетилата ти се наострени на најјако а твојата енергија и појава е како флуид и после 2 саата непрекинато скокање и шуткање поминуваш само со ситни гребнатинки и модрици.
Кога си на 100 хемии, си ставил капа сосе капуљача на глава и наочари за сонце (поточно оние за велосипедизам или бордање) не знаш каде се наоѓаш, исклучен си 100 посто од реалноста се тресеш како да имаш епилептичен напад и се лигавиш затоа што имаш недостаток на течности, не е тоа транс туку е обична наркоманска нуспојава. У таква ситуација ни имаш енергија а уште помалце енергијата ти е како флуид.

Знам дека нема никогаш да ме сфати затој што никад не се шуткал.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.611
Поени од реакции
16.616
Драга

Кд смо куде ме(н)талци и центрифуге, не ми е јасно како може сс тија неперени, мрсни косе да гу вртив главу у круг како центрифуга пуштена на 1000. Дали е затој што немаф ништо у главу, па ги е л'сна или од силни дроге не знаеф ни куде се наваѓав.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.513
Поени од реакции
7.042
Kajgi,

Denes go dobiv linkot pa da go spodelam so tebe!


Das Geoglyph bei Kanda in der Sendung Ancient Aliens – History TV

Das Mysterium über das Geoglyph „Kanda“ vom Hügel bei Sveti Nikole war 2019 das Thema in einer weltweit beleibten Dokumentarserie

 
Последно уредено:

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.676
Поени од реакции
6.157
И додека некој паметуваше, друг се изнаживеа. Само така е фер. Закон на природата е тоа хеее.

Why wait for someone else to do what YOU can do right now. Немам граници ни лимити кеј. Ако е возбудлива зделка, сметај на мене, ако е против законот уапси ме (имам лисици БАХАХАХАХАХА).
Како и да е, па каже, велат дека добрите работи не траат, мора да паднат. Епа, тоа се луѓето кој не оствариле и нешто баш со себе. Хаштаг ТВРДОТО КОЛАЧЕ.

YOU'RE ONLY HERE TO WIN, GET WHAT THEY SAY.
THEY'D DO IT TO. IF THEY WERE YOU.

Автоматски споено мислење:

Закон е да се види која чест му се чита од лицето на Фарел шо напрајл песна со незе. Тоа е нашата Секта јеехххееее ХАШТАГ ЛИБЕРАЛИ
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom