Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
7 септември 2016
Мислења
182
Поени од реакции
635
И то бидна, на 25 години почна да ми паѓа косата. Ех на времето пред 10 години со мој школски се гордеевме дека во уште во 8мо одделение брада потерувавме..после то почнав да обраснувам како горила низ цело тело. Баш пред 2 3 месеци гледав горила како се депилираат и си викам мајката глеј сето ќелави се, то да ти имало нешто поврзаност хормоните со влакна на телото и ќелавост. Ќе се држам до последно влакно на главата како слеп за стап, ќе го негувам и чешлам секој ден i promise. Баба ми спомна, внуче порано да те жениме, да не бидиш како лустер на свадба, али јас сум убеден дека ќе станам успешен во животот како елон муск и косата ќе ми се поврати назад out of pure respect! fwef.jpg
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
Gonna be honest here, I don't think marriage should be a thing it consists of signing a contract with your partner and the government and I don't trust the government that much.
 

Strictly

word is bond
Член од
9 јуни 2019
Мислења
486
Поени од реакции
1.644
Јас немам нешто специфично да изјавам само ќе кажам се јави ве поздрави Кљафто
 

Strictly

word is bond
Член од
9 јуни 2019
Мислења
486
Поени од реакции
1.644
Сеа сум сликуван профилно се осетив како кога ни донесоја капаче беџ со лед диода на времето

Врв на технологија тоа време.
И ич не сне воделе рачун тогај али ја дупчиш маицата али не
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Пред некое време додека возев велосипед едно бате ми кажа ти дише ланецот.Замисли си на прагот од 2021година во ова неверојатна доба,ти се избацува типче со годинки 35-40,и ти го кажува ова.Се сочуствував со неговата болка и обид за хумор,со неговото делување,постапување,дури и си се насмеа за малку фалеше да си направи да пукне,или да се изгушка себеси силно да се испоштуе максимално.Навистина тажен настан....

#whattotipaedensmesenhehehee
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.342
Поени од реакции
4.953
Седиме четворица на маса иде петти. Доаѓа цел персонал да кука као не смееме да седиме 5 души. Предложуваат да се поделиме 3 со 2.
Ко последен кретен станувам се поздравувам и си одам. За да им овозможам на другите да уживаат во вечерта.
Најглупото од се ме убива мака дека сум тој што попушта. Увек и секад и никад нема да ти биде признаено. Затоа што во очите си идиотот што попушта.
Идиотот кој нема свој став.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.595
Поени од реакции
34.789
Кајг,
некои новопечени филозоФи се многу вицкасти, менуваат нешта кои не ги поседуваат и тоа 200 Х , ама ќе научат, има време, дека женската лепота можеби е пролазна, ама мушкото растројство останува вечно! :kafence:
 
Последно уредено:

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.792
Поени од реакции
7.012
GOD е само наиголем диксакер на во реалноста – замислете за да напраи жаргон им ја превземала свеста и теката на женскиот пол – да дува – да дава орален секс на машки. Раде Врчаковски Врчак
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Драга,


Клипчево ме потсети на еден член тука на форумот од пред неколку години, кој беше голем фан на Јувентус, ама и на Реал и Манчестер ако не се лажам. Не можам да се сетам на никот, ама ако чита сеуште, поздрав еден топол :D
Дури сум тука, поздрав и до нигазинпариз, исто долго време неактивен од мене непознати причини, се надевам се е ок со него и сеуште трола интераши IRL
 
Член од
19 август 2020
Мислења
55
Поени од реакции
187
Овие 2 3 дена актуелни се печатните грешки на патоказите низ цела држава. Се си мислам дека намерно прават грешки на патоказите, со цел да ги сменат и на тој начин пак да исперат пари.
Дното се пробива секојдневно.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Ова е whatto - човекот кој е алергичен на луѓе




whatto од Македонија има необична алергија – тој е алергичен на луѓе.

Докторите забележале дека има рани на кожата, а според анализите ова преслатко момче има алергија на луѓе.

Една од жените коишто го чуваат на почетокот мислела дека станува збор за некаква шега, но подоцна го видела извештајот на доткторот и се уверила дека ова е вистина.
Докторите се надеваат дека whatto никогаш нема да се опорави од оваа необична и чудна алергија.

 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.487
Поени од реакции
16.131
Драга

Се уплашил татко ми дека многу сум ослабнал и сега ме тера да одам да проверувам крв. Му викам нема шанси губам многу калории, затоа и слабеам. Изгледа полесно ке ми биде да му објаснам на некој неверник во коронава дека е стварно опасна, отколку на татко ми дека не ми е ништо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom