До колку саат навечер имате излез?

Z

ZeroStyle

Гостин
Пффф не знам,не ми ограничиле...Али до кај 1:30 најкасно си доаѓам дома,поради друштвото:wink:
 
Член од
30 август 2007
Мислења
50
Поени од реакции
1
Според моите до 02:00 е доволно, се случува да каснам ама да бидеме реални и повеќе да се останува не е интересно веќе.:toe:
 

WindChill

3NitY
Член од
13 февруари 2008
Мислења
138
Поени од реакции
2
Според моите до 02:00 е доволно, се случува да каснам ама да бидеме реални и повеќе да се останува не е интересно веќе.:toe:
Муабетов ме потсети на приказната со лисицата и грозјето што не можела да го скинее, па се тешела дека е кисело:wink:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
До 6 сабајле (=

не бе, до кога се сите до толку и јас... не сум бил ограничуван
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
До 3.После 3 почнуваат да звонат телефоните,и мајка ми ме моли да си дојдам дома пошто и се спие,а не легнува додека не си дојдам дома...така да гледам ако можам да со дојдам порано,да не си ја мачам мамичка.:):):)
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
па си доаѓам од 3 до 4 часот тој период најчесто, навика ми е и мислам дека е доволно, таман :pipi:
само еднаш ме имаат казнето зашто касно сум си дошла бев трета година и мајка ми околу 5 саат ми јавува и вика кај си тииииии :nerv: :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
И јас немам ограничувања... туку друг ми е зборот кај бе ти Чомбе со 7 годинки ке скиташ без ограничувања :pos2::pos2:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
И јас немам ограничувања... туку друг ми е зборот кај бе ти Чомбе со 7 годинки ке скиташ без ограничувања :pos2::pos2:
А бе знаеш, како ќе си ја наредиш така :helou:
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Па дома се прибирам 3-4 зависи кога како..зависи кај сум и со кој.. и да зависи како си минам.. еднашка еден петок со другарка ми малце заглавивме и си одам у 10 за 6 сабајлето дома...слегнувам од таксито и го гледам тато оди на работа.. хехех
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
неограничен излаз, само им смета на старциве нашето шетање после 00 дека на времето нели не било така, сеа пред 00 нема ништо интересно башка и свирките почнуваат после 1 така да...
 
S

StormRage

Гостин
ае неам некое ограничување само ми велет дојди побрзо а ја ок(демек) а инаку покасно од 2- 2 ипол не останвам тогаш си одам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom