Долен веш (какви гаќички носите)?

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Обично бели, памучни, како што ги нарекувате - синдикалски :) Најкомотни ми се, и најубаво се чувствувам, нити потат, нити други несакани ефекти има...
Чат - пат боксерки, оние широките, а мнооогу ретко од оние со ликра - залепените...посебно летно време ми е грозно. Се потам долу многу...
И танга имам облечено...жена ми ми купи :)
Ама сепак, класика бела гаќа памучна - закон!
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
3 за 100 ден. или таканаречени БитПазарски.

100% памук, пери-носи-фрли, удобни како никои други.
А башка, не мораш да се мислиш „е кои гаќи сега да ги облечам?“ - сите се исти! :smir:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Стриктно широки боксерки, во сите шари бои и дезени! Најбитно чисти да се :pos2:...а да и да имаат онакво прозорче од напред функционално за итни случаеви :vozbud:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Имам 100 пара од пазарските, секојдневни да не речам, а имам и чипкани, со срциња, со машнички, џепчиња и вратоломии, со Гарфилд, со Снупи и слично, за испред човека имам и подвезици и некои опасни, некоја танга се наоѓа..Варијации на тема главно:)
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
obozavam dolna obleka taka da imam od sekakvi vrsti po doma mi se rasfrlaat a najmnogu za sekoj den gi sakam pamucnite , a za posebni priliki cipkasti nekoji razbiras' ....:vozbud:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
obozavam dolna obleka taka da imam od sekakvi vrsti po doma mi se rasfrlaat a najmnogu za sekoj den gi sakam pamucnite , a za posebni priliki cipkasti nekoji razbiras' ....:vozbud:
Ако носиш чипкасти, треба да се видиме јас и ти во 4 очи рабираш:vozbud:
 

bezobrazna

...Paste
Член од
7 август 2008
Мислења
440
Поени од реакции
27
имам секакви,полутанга ми се некако најудобни. ги имам во сите бои претежно црни... сега баш се замисли ама бели немам...се е нешто шарено!:pipi:
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Тие обичните од 100% памук по можност во боја, сиви, плави не е битно.

Боксерки сум пробал ама ич не ми се удобни како да носам панталони, грозно.

Ликра и сите други видови синтетика ни под разно, жива болест!
 
Член од
28 септември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
4
Црни боксеричиња брат...а овие на сликава ми се свигата онака :DD
 
M

MIL

Гостин
:zlo: Sakam nesto slatko na nejze ne mi e vazno dali e sportsko ili sexy sakam da se cuvstvuva slobodno vo toa sto go nosi mada premnogu sakam bikini no sepak toa e licen izbor a jas definitivno sum za crna boxerica vo niv se cuvstvuvam ispoleto :kez:
 

~windy~

urban hippie
Член од
10 септември 2008
Мислења
774
Поени од реакции
119
Za sekoj den, po doma, na fakultet navamu - natamu obicni pamucni udobni! Gi imam vo site boi i oblici, so Disney Palls, mecinja, macinja, srcinja, cvetcinja i sto li uste ne!
Imam i za pred covek cipkani Victora Secret-ovski, tangi, polutangi, zeski, crni, crveni vo zavisnost od covekot i progodata!:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom