Документарци

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
22.145
Поени од реакции
61.122
:shook: Слободно може да се сними некој психолошки трилер/хорор за ваквите...

 
Член од
13 април 2021
Мислења
479
Поени од реакции
1.448
:shook: Слободно може да се сними некој психолошки трилер/хорор за ваквите...

Условна казна првиот пат, четири месеци вториот пат? Не е малку тоа?

5 - та бременост по ред. Две деца во дом, две деца си ги задавила при пораѓај, едното детенце кај баба и дедо. И после зборете ми за неприфаќање на абортусот.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.657
Поени од реакции
5.570
:shook: Слободно може да се сними некој психолошки трилер/хорор за ваквите...

Самиов документарец е хорор. Да ја слушаш е морбидно а плус кадрите кој ги има од затворот, психоделичната музика прави морбидно чувство кај секој гледач.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom