Добитници на лотарија за САД

Член од
25 јули 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali ima nekoj dobieno mail za intervju neka pise ???
Автоматски споено мислење:

I ako ima nekoj info posle kolku vreme mu gi obrabotija ds260 i mu pratija mail za prakanje na dokumenti i intervju fala odnapred srekno na site :)
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
66
Поени од реакции
182
Ај некој поупатен за оваа лотарија нека ми пише лп. Имам неколку прашања.
 
Член од
17 јуни 2018
Мислења
15
Поени од реакции
7
здраво до сите
дали може да се аплицира за греен карта со два различни пасоши од различна држава а исти човек

позз
 
Член од
2 февруари 2014
Мислења
103
Поени од реакции
60
здраво до сите
дали може да се аплицира за греен карта со два различни пасоши од различна држава а исти човек

позз
Не, само еднаш со еден пасош смееш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom