Добивате 10 милиони евра, како ќе ги потрошите?

Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..два милиона обавезно тргам настрана..ако дојдат оние црни денови...инаку би купила секаде станови..низ цел свет...една кола...неам појма каква...би отворила своја линија на долна облека..и на бомбони...би изградила дом за деца без родители...и исто така би изградила хотел негде...(овде се повише од 10 милони..ама нема везе..) :smir:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
ВАУ 10 Милиони, хммм.Па би отворил некој добар бизнис тука во Македонија, а со другите пари би купил куќа во Малибу (одма до Брус Вилис :wink:), една во Милано за да можам да ги глеам Интер, едно 15 автомобилчиња и ќе шетам насекаде низ светов, уживанција :helou:
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
Давам по 100 000 еу на 10 души од мојта фамилија.
Купувам ного јака куќа (градам)
Кадилак Ескалејд и оште две три бомбастични коли
Злато ного и на таквиот ќе ми виси злато
и незнам што друго,бизнис...
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Ги давам на Админите да станам Модераторче, ама половините од парите не сите :pipi:
:vozbud:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
одма ги давам на грците да се пишат Македонци
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Ke gi potrosam za 5 godini na kurvi , vijagri , koka i setanje ... kako doslo taka oslo ... a eden miljon posledniot ke najdam nekolku deca bez roditeli od ulica i ke im gi dadam da stanat luge
 
Член од
27 март 2007
Мислења
91
Поени од реакции
1
Vednas ke se prefrlam na faks nekade nadvor od makedonija i vo meguvreme po malku ke trosam na obleka.
A koga ke zavrsam faks i pozdiplomski ke vi vlozam vo nesto pametno.

p.s. ke mu dadam pola na tato za da prestani da raboti tuku da uziva ostatokot od zivotot.
 
Член од
31 август 2008
Мислења
112
Поени од реакции
17
ke skitam i ke trosu
poubavo zdravje :pos2:
2-3 miliona ke stavu u banku i ke zivu od kamatu kako gospodin
:toe:
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Jas bi gi dal na koja bilo devojkata samo da uspee da napravi (nesto) da se zaljubam vo nea...i se drugo da zaboravam..........ama ozbilen sum....:back:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
2 за мене 8 у банка и ке живеам од камати бе луге а со тие 2кк праам една солидна куќа со диско у подрум си купувам nissan Skyline R34 и со кусурот ако има ке се чаталам по скопје
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Ја ќе ја купам Кајгана форум и ќе ги банирам сите што ми дадоа црвенко или кои не се слагаа со моите постови.
Ако остане нешто ќе му клам плин на југото
 

Kajgana Shop

На врв Bottom