Добивате 10 милиони евра, како ќе ги потрошите?

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Абе бизнис ќе отворам ќе си направам своја империја. После на Хју Хефнер ќе му ја откупам целата плејбој империја и ќе си денсам со женските. ХАХАХ да даде господ
Само гледај да не направиш 78 дотогаш:pos:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Само гледај да не направиш 78 дотогаш:pos:

Аааа не еве и сега сум си Млад 18ка. Така да до 25 веќе очекувам тоа хеф да потпише докуементите ако е жив до тогаш. Ако не ќе глеам и порано да ја соберам. ХАХА па може и ја ќе после тоа неговите години ќе ги достигнам. Чичено од толку работа стигнало до 78 и уште тера и работи :pos:
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Polovina bi doniral za humanitarni celi a polovina bi istrosil :)
Zarem stvarno bi doniral? toa e rabota na slavnite jas ne bi donirala, ke si kupam kola od eno milionce,stanovi nekade,garderoba,kukii,nakit,leleeeeee toa mi e zivoten sonnn........
samo da mi se padnat ke mu go placam mamiceto :vozbud::kesa:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
154
Поени од реакции
1
Уф......прво да допрам до нив а после не ни мислам за што да ги трошам но сигурно на СЕ што ми душа сака...
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Би отишол на Хаваи и никогаш не би се вратил :wink:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
со 10 милиони би купила еден стан немора да нешто ау луксуз некоја си кола до 5000еу и све остало би го потрошила на изградба на хотели
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
Уф да ги имам правам огрмна луксузна куча со голем паркинг во кој ке паркирам Ford Mustang,Rolls Roys Phantom,Audi Q7,Hummer H3,Mercedes S-Class i и уште некое количе со останатите пари че изградам некој хотел и че ги кренам сите 4 у вис.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Никако знам дека никогаш нема да ги има :pos2:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
И наеднаш ви светнуваат многу идеи...оха 10 милиончиња си викаш...
Епа еве ајде ...кажете...
Јас со оваа тема не сакам да кажам дека ги имам па не знам како да ги потрошам...
Ако би ги имал....
Па ти да ги имаше овие пари јас се надевам дека немаше да бидеш во Македонија и да пишиваш на форумов :pos2:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Јас би си купил или ќе си изградам некоја добра куќа во Охрид и на Малдивите со другите пари ќе си купан неколку коли а со останатите ќе живеам вистински живот какп што доликува..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Ke si kupam nekolku stanevi na atraktivni lokacii za podocna da gi izdavam i da pecalam pari od niv, ke si kupam nekoa poubava kola, ke prosetam nekoi egzoticni destinacii, ke ja sredam kukjata so ja iam sea, i del od milionite ke doniram na lugje sto im se potrebni za itni destinacii.
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Ke si kupam nekolku stanevi na atraktivni lokacii za podocna da gi izdavam i da pecalam pari od niv, ke si kupam nekoa poubava kola, ke prosetam nekoi egzoticni destinacii, ke ja sredam kukjata so ja iam sea, i del od milionite ke doniram na lugje sto im se potrebni za itni destinacii.
Mислиш операции ? :smir:

Инаку ја шо знам,може некоја кола,некоја куќа ќе направам во Манчестер,нешто ќе донирам во хуманитарни цели и тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom