Денешните мажи...

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.531
Поени од реакции
33.727
Нели вие сте супер поштени, фини, мирни, добри, искрени, верни, па бива ли да не бидеме достојни за вас? :pipi:

П.С. И пази со таа генерализација, прочитај што пишав пред 2-3 страни;)
Se zalis na generaliziranje vo tema Denesnite mazi? :D
--- надополнето: 9 март 2013 во 19:27 ---
Самата тема е генерализација. Што повеќе?:X3:
Контрадикторност. Класично девој4енценценце. Ништо што тепање, секс и јажиња не би ублажило. :D
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Se zalis na generaliziranje vo tema Denesnite mazi? :D
Поинтересно ќе беше да е Денешниот Маж...да се запази индивидуалноста;)

Се пожалив оти не ме чита што сум пишала баш за тоа, не за друго.
 
F

FARANG

Гостин
Нели вие сте супер поштени, фини, мирни, добри, искрени, верни, па бива ли да не бидеме достојни за вас? :pipi:

П.С. И пази со таа генерализација, прочитај што пишав пред 2-3 страни;)

Светци и светици, да се исправам. Ахх таа чудесна земја.

Има исклучоци... Башка кај тебе камшик игра така да ти си ОК. (y)
 
D

Daedalus

Гостин
Se zalis na generaliziranje vo tema Denesnite mazi? :D
--- надополнето: 9 март 2013 во 19:27 ---


Контрадикторност. Класично девој4енценценце. Ништо што тепање, секс и јажиња не би ублажило. :D
Пошто у принцип теми у стилу "денешните мажи/жени се бла бла бла" ми се претерано глупи, се што ми преостанува е да гледам како проминентните феминистки кои се борат за еднаквост потајно го фаворизираат својот пол. На пример сите на муабет се борат за слобода и антисексизам, али у пракса друже... ние машките, ако ништо друго сме реални и некад не се слагаме и меѓу себе за некои ствари. А жените, пази само на темава. Без разлика на тоа дали било која од нив тресе глупости и зелени, сите ја поддржуваат пошто секако они се жени. Земи еден пример кај што жена цитирала друга жена на темава за да и каже како не се сложува со нејзе. Нацки од тупан:cautious:
 
П

Пепси_

Гостин
Затоа пак вие се убивте од ебање :D
На женско кога му се сака никој не го одбива, без разлика каква е. Што да ви правам кога за вас дупка си е дупка.
пак инат на дело.....жал ми е

имаше еден член со потпис беше вака : мојот ку* не е каубојски пиштол да пука во секоја канта.....


тие со такво мислење се тешки идиоти,имав во друштво еден таков,а кога ќе му ги сумираш мислењата во врска со останати работи = тежок сељак.

ги вреѓаш паметните момци со прав и здрав разум. :свиркам:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.732
Поени од реакции
11.997
Морам да кажам Не! Затоа што во спротивно чувствувам дека ќе ме поразиш и издоминираш во два потези а јас нема да го издржам мазохистичкото задоволство да бидам поразен од жена поради недостиг на кондиција во последно време поради зимската слабо-активност :icon_lol:
--- надополнето: 9 март 2013 во 19:34 ---
Ти камшикот јас јажињата... Ќе ја наредиме

http://pinterest.com/superfly772/18-japanese-rope-bondage-shibaru/
Ако не ме викните педери сте ...Магус господин бил мај есс :D
 
A

AnFem

Гостин
Морам да кажам Не! Затоа што во спротивно чувствувам дека ќе ме поразиш и издоминираш во два потези а јас нема да го издржам мазохистичкото задоволство да бидам поразен од жена поради недостиг на кондиција во последно време поради зимската слабо-активност :icon_lol:
Се замолува госпожата што го поседува малиов, да си го прибере!
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Немој сега да вреѓаш, нит сум убава, нит поштена, паметна па ич. Калуѓерка не сум сакала никојпат да бидам (иако ме тераа сосила), грешна сум до немајкаде, од цркви бегам ко ѓавол од крст. А, да, и секој маж што бил со мене после му се одмилува цел женски род. Спремај клада на плоштад!
АБЕ АЈ , шо збориш бе !?
Шо има клада, па и дрва да трошиме ( ти си луда кубик дрва е 3200 денари, ниедна жена не вреди за да се трошат толку пари на неа ), мислам дека една кутија ќибрити ќе заврши работа. :pipi:
 
F

FARANG

Гостин
Поинтересно ќе беше да е Денешниот Маж...да се запази индивидуалноста;)

Се пожалив оти не ме чита што сум пишала баш за тоа, не за друго.
Те читам и тука и на други теми, не беше тоа наменето за тебе. Само сепак успеа да се пронајдеш? :oops: Сигурно имаш камшик? :sneaky:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
пак инат на дело.....жал ми е

имаше еден член со потпис беше вака : мојот ку* не е каубојски пиштол да пука во секоја канта.....


тие со такво мислење се тешки идиоти,имав во друштво еден таков,а кога ќе му ги сумираш мислењата во врска со останати работи = тежок сељак.

ги вреѓаш паметните момци со прав и здрав разум. :свиркам:
Ако даде, теши се... :)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Па сум немала се уште секс. Невина сум, се чувам за прва брачна ноќ. dobro poznat сакал чаршаф да извади пред сватовите :)
:) ............... ма немој да ме јебеш бреееееееееее:pos:
Како беше она продавам шкода 1984 годиште, скоро кко нова многу малку возена, таа пролупана/продувана три ремонти не и помагаат десет газди сменила ама вака ако гледаш не можеш да приметиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom