Денешните мажи...

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
ама затоа тенкисти колку сакаш

абе мушко коа ќе рече ако треба градникот сам ќе падни :)
Право мушко не треба ниту да рече, доволно е само еден опуљ да фрли. :):)
 
П

Пепси_

Гостин
ле ле ова со градникот го преувеличивте бог знае што..... па не го откопчувам дирек ќе и го соблечам ?

од тој инат неебани останувате кога нај многу ви се сака.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.735
Поени од реакции
12.010
Право мушко не треба ниту да рече, доволно е само еден опуљ да фрли. :):)
Така е, еве се трудам да ги научам младиве како тоа се изведува...
--- надополнето: 9 март 2013 во 14:43 ---
Каков секс?
Таков шарен со многу моунинг и сквиртинг и фингеринг :icon_lol:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Е шо е толку комплицирано тенк да вози? :confused:
Потешко е да научиш женски градник со една рака да откопчаш, отколку да возиш тенк.
Јас само да помислам на секс сам ми се откопчува.Какви раце, какви бакрачи. :vozbud:
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
Јас само да помислам на секс сам ми се откопчува.Какви раце, какви бакрачи. :vozbud:
Мене други работи ми се дешаваат кога мислам на секс и јбг, градникот мора да ми го откопча :)
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
ау ти панцир си носела :facepalm:
Ти ако не знаеш да откопчаш градник, не сум ти јас крива. Инаку да, носам пуна ратна и корсет и подвезици и ракавици. Понекогаш не носам гаќи. Ама тогаш ставам лисици со крзненце :P
 
F

FARANG

Гостин
Ти ако не знаеш да откопчаш градник, не сум ти јас крива. Инаку да, носам пуна ратна и корсет и подвезици и ракавици. Понекогаш не носам гаќи. Ама тогаш ставам лисици со крзненце :P
:cuc:
Му завидуем на дечко ти
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.735
Поени од реакции
12.010
:cuc:
Му завидуем на дечко ти
Многу се јаки на збор нема што а во екшуал ситуација треба инструкции да им даваш за нај основни потези :D освен милфици, мејчр лејдис, изградени женски Господ да ги благослови...
 
F

FARANG

Гостин
Многу се јаки на збор нема што а во екшуал ситуација треба инструкции да им даваш за нај основни потези :D освен милфици, мејчр лејдис, изградени женски Господ да ги благослови...
Се слагам за 90% од жените на форумот ама премногу убаво опиша за да нема пробано бар еднаш или ако ништо друго бар да има видено. Како и да е тоа поштуем
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
Многу се јаки на збор нема што а во екшуал ситуација треба инструкции да им даваш за нај основни потези :D освен милфици, мејчр лејдис, изградени женски Господ да ги благослови...
Така е, така е, тешко вам со нам.
Бидејќи вие сите се раѓате искусни и со положен возачки, па не ви требаат инструкции.
Налет, знаете и авион со врзани очи да слетате. :D
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.735
Поени од реакции
12.010
Така е, така е, тешко вам со нам.
Бидејќи вие сите се раѓате искусни и со положен возачки, па не ви требаат инструкции.
Налет, знаете и авион со врзани очи да слетате. :D
Па да, ние се раѓаме со такви знаења и можности а вие треба да учите. Зошто постарите госпоѓи знаат најдобро? Затоа што ние мажите сме ги учеле цел живот, епа сега не е едноставна вештина затоа ви требаат повеќе години али битно потоа наградата е прекрасна :D
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
ле ле ова со градникот го преувеличивте бог знае што..... па не го откопчувам дирек ќе и го соблечам ?

од тој инат неебани останувате кога нај многу ви се сака.
Затоа пак вие се убивте од ебање :D
На женско кога му се сака никој не го одбива, без разлика каква е. Што да ви правам кога за вас дупка си е дупка.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Така е, така е, тешко вам со нам.
Бидејќи вие сите се раѓате искусни и со положен возачки, па не ви требаат инструкции.
Налет, знаете и авион со врзани очи да слетате. :D
 
F

FARANG

Гостин
Па да, ние се раѓаме со такви знаења и можности а вие треба да учите. Зошто постарите госпоѓи знаат најдобро? Затоа што ние мажите сме ги учеле цел живот, епа сега не е едноставна вештина затоа ви требаат повеќе години али битно потоа наградата е прекрасна :D
Нема поубавно од некоја 19-20 годишна ти да ја учиш на тебе за тебе. Фаќа малку време и нерви ама вреди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom