Денешните мажи...

L

Luki Junior

Гостин
За шо прајте муабет бе :cautious:
Секс у секакви варијанти.
Повеќето машки тука почнаа да го третират сексо како филозофско прашање, а дојдеа фаранг и плавоока да ја снижат дискусијата на карнално ниво...
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
За способностите на машките да го најдат клиторисот и имањето секс со помош на јажиња и други помагала како мртви овци. Си за?:X3:
Teшко прашање :confused: Веројатно со овој моментален памет НЕ, не мислам да глумам спајдрмен низ соба, но на излегување сум, да го вдишам малку надворешниот вАздух, можеби ќе се роди некоја идеја или мисла или не знам шо.
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Секс у секакви варијанти.
Повеќето машки тука почнаа да го третират сексо како филозофско прашање, а дојдеа фаранг и плавоока да ја снижат дискусијата на карнално ниво...
Ама Луки, знаеш дека јас овците не ти ги гибам!!!
Тоа овој со јажињава е крив...
 
F

FARANG

Гостин
Секс у секакви варијанти.
Повеќето машки тука почнаа да го третират сексо како филозофско прашање, а дојдеа фаранг и плавоока да ја снижат дискусијата на карнално ниво...
back to basics...премногу филозофија
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Тотална контрола, тотална слобода.... Living on the edge is for pussies. Под никот на leandra... Дали живееше денес?
Таму каде што има контрола, нема ни слобода (како анархистички ова звучи:vozbud:).
Потписот на леа, илити Carpe Diem, како што имам обичај да го кажам, изворно.
Остај ме мене, ја секој ден умирам и воскреснувам по два три пати....релативна е проблематиката на животот и смртта;)
 
L

Luki Junior

Гостин
Ама Луки, знаеш дека јас овците не ти ги гибам!!!
Тоа овој со јажињава е крив...
У добар секс само има обострано уживајне, а не кривци... :):):)
Само шо тука машките го филозофират, идеализират, и не обраќат внимание оти требе добра техника, малку мускули и храброст... да храброст да ја посереш (метафорички) од ебејне... Па да си поуживат и двујцата малко... :P
 
D

Daedalus

Гостин
Таму каде што има контрола, нема ни слобода (како анархистички ова звучи:vozbud:).
Потписот на леа, илити Carpe Diem, како што имам обичај да го кажам, изворно.
Остај ме мене, ја секој ден умирам и воскреснувам по два три пати....релативна е проблематиката на животот и смртта;)
Тој што има контрола врз работите има слобода. Колку поголема контрола имаш врз нештата толку поголема слобода имаш од реактивниот ум, како што скиентолозите милуваат да кажат. И не ме прашувај што е реактивен ум, нејќеш да знаеш:pipi:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.532
Поени од реакции
33.734
Фаранг ти како прошетан човек и наебан човек, има ли нагоре толко сексуално исфрустрирани момички как тука? :D
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Тој што има контрола врз работите има слобода. Колку поголема контрола имаш врз нештата толку поголема слобода имаш од реактивниот ум, како што скиентолозите милуваат да кажат. И не ме прашувај што е реактивен ум, нејќеш да знаеш:pipi:
Со сциентолози не се плеткам, молим лепо:pipi:
--- надополнето: 9 март 2013 во 19:13 ---
Совет до џенцките: Земјоделец да си барате!
Со трактор или без?:D Има ли и тоа влијание врз перформансите на дотичниот...?
 
F

FARANG

Гостин
Фаранг ти како прошетан човек и наебан човек, има ли нагоре толко сексуално исфрустрирани момички как тука? :D
Немит... Да ми кажувал некој не би верувал. Форумов испадна очи отварање за мене... Ова озбилно
 
D

Daedalus

Гостин
Немит... Да ми кажувал некој не би верувал. Форумов испадна очи отварање за мене... Ова озбилно
Па зошто пишуваш на истиот?
Место тоа иди и пеглај нешто, не се заебаај.:X3:
 
F

FARANG

Гостин
Па зошто пишуваш на истиот?
Место тоа иди и пеглај нешто, не се заебаај.:X3:
Ма интересно е, за мене се ова е ново, нешто ко враќање во минатото... пусто турско :pos:
--- надополнето: 9 март 2013 во 19:20 ---
Башка кај ќе најдеш волку светици на едно место? Ни у ватикан не се вакви бре
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Башка кај ќе најдеш волку светици на едно место? Ни у ватикан не се вакви бре
Нели вие сте супер поштени, фини, мирни, добри, искрени, верни, па бива ли да не бидеме достојни за вас? :pipi:

П.С. И пази со таа генерализација, прочитај што пишав пред 2-3 страни;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom