Денешните мажи...

Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Да убаво е а најубаво е на некој чуден начин да го земеш искуството од по стара и да го инсталираш во млада, абе за време на секс ќе почнеш странски јазици да зборуваш древни :D
Само староарамејски или коптски, друго ништо не признавам!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Па да, ние се раѓаме со такви знаења и можности а вие треба да учите. Зошто постарите госпоѓи знаат најдобро? Затоа што ние мажите сме ги учеле цел живот, епа сега не е едноставна вештина затоа ви требаат повеќе години али битно потоа наградата е прекрасна :D
Тешки муабети паднале Магус :D
Ова да го испотенцирам уште еднаш за вашата дарба да се родите толку учени клитот го барате до 25 години, а некои од вас и цел живот :D
 
D

Daedalus

Гостин
Тешки муабети паднале Магус :D
Ова да го испотенцирам уште еднаш за вашата дарба да се родите толку учени клитот го барате до 25 години, а некои од вас и цел живот :D
Некои сметаат дури дека постоењето на истиот е мит. Сеуште не постои евиденција дали овој партикл е помал од неутринот по својата маса. Мажите кои успеале да го пронајдат се сметаат за митски суштества кои се ловени од страна на трагачите по злато.
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Некои сметаат дури дека постоењето на истиот е мит. Сеуште не постои евиденција дали овој партикл е помал од неутринот по својата маса. Мажите кои успеале да го пронајдат се сметаат за митски суштества кои се ловени од страна на трагачите по злато.
Тоа ти е ко Светиот грал :LOL:
Сите за него зборат, а никој да го најде!
--- надополнето: 9 март 2013 во 18:47 ---
ќотече може? позабавно е 100%... садо мазо стил ;) заеби јазици The Magus е господин, романтичар... јас не сум :D
Не сум ни јас, да земам камшикот?:sneaky:
 
D

Daedalus

Гостин
На крај плавоока и фаранг ќе почнат да зборуваат за силување и палење на овци.
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Ти по некрофилија да не си?
А ти по асфикција си? Оти јажињава и за тоа може да се употребат.
--- надополнето: 9 март 2013 во 18:59 ---
На крај плавоока и фаранг ќе почнат да зборуваат за силување и палење на овци.
Ами не само овци....:sneaky::sneaky:
Али у право си, FARANG префрлај се у темата Дали сте перверзни.
 
A

AnFem

Гостин
Многу се јаки на збор нема што а во екшуал ситуација треба инструкции да им даваш за нај основни потези :D освен милфици, мејчр лејдис, изградени женски Господ да ги благослови...
Така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom