Денешните мажи...

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
ај со пример да не испадне на крај штом жена види к*р одма уста отвара? ;)
Пример со најситни детали или? Тоа е веќе изнесување информации од лична природа.А тоа не се кажува на секого.;)
 
F

FARANG

Гостин
Пример со најситни детали или? Тоа е веќе изнесување информации од лична природа.А то а не се кажува на секого.;)
Де де наши сме си :P башка до сега го караше дечково да види дека знаеш што збориш. Све морални светци на форумов бреејјјј
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Де де наши сме си :P башка до сега го караше дечково да види дека знаеш што збориш. Све морални светци на форумов бреејјјј
Не ми е за друго, ќе се напалат децана и ќе ги боли рачето после.:D
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Да се палевте грото на (глупост тропам) кафе, Перо ќе дојдеше со муабет дали преферираш арабика или робуста, со млеко или чисто за да се осети правиот вкус на кафето, Ѓурѓа ќе штанцаше на ангро лоши преводи за книги поврзани со кафе како на пример-Кафе туторијали;
Не е само до кафето, има нешто и у чајот!!
 
D

Daedalus

Гостин
Оти, не ви се допаѓа муабетот? :) Таман си е, си покажувате какви се денешните мажи.
Не биди шово, ја не сум таков :(. Кака Неса, какана. Јас на пример како симбол за денешниот маж сум висок, силен и шармантен!!!!!!!!!:pipi:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Не биди шово, ја не сум таков :(. Кака Неса, какана. Јас на пример како симбол за денешниот маж сум висок, силен и шармантен!!!!!!!!!:pipi:
Ма јас не зборев во негативна конотација. Си покажувате дека секој е различен, а тоа е добро. :) Си има и паметни дечки, си има и не толку паметни. Како беше, разновидноста го гарантира опстанокот на родот. А ти, ти си срцка, да те грабне човек и да бега. :love: Посебно кога си во друштво со другар ти. :P
--- надополнето: 9 март 2013 во 18:31 ---
Читај погоре...
 
D

Daedalus

Гостин
Ма јас не зборев во негативна конотација. Си покажувате дека секој е различен, а тоа е добро. :) Си има и паметни дечки, си има и не толку паметни. Како беше, разновидноста го гарантира опстанокот на родот. А ти, ти си срцка, да те грабне човек и да бега. :love: Посебно кога си во друштво со другар ти. :P
--- надополнето: 9 март 2013 во 18:31 ---

Читај погоре...
Oва не беше комплимент али ај :X3:
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
абе никаде на друго место се немат собрано н едно место толку светици, поштени, најубави,најпаметни жени.
Се мој до мојега, се која од која поголема......калуѓерка, дефинитивно заслужувате споменик и канонизирање светици да ве прогласат и на икони да ве цртаат.
Немој сега да вреѓаш, нит сум убава, нит поштена, паметна па ич. Калуѓерка не сум сакала никојпат да бидам (иако ме тераа сосила), грешна сум до немајкаде, од цркви бегам ко ѓавол од крст. А, да, и секој маж што бил со мене после му се одмилува цел женски род. Спремај клада на плоштад!
--- надополнето: 9 март 2013 во 18:36 ---
денешните мажи се да ги фатиш и да бегаш.......
Богами, од некои бегам уште и пред да ги фатам :pos:
--- надополнето: 9 март 2013 во 18:37 ---
 

Kajgana Shop

На врв Bottom