Да му помогнеме на нашиот форумџија Димитар (Хуманитарна забава, 10.06.2012, Temple caffe)

Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Треба само да свртиме на боројот или порака нешто да пуштиме? Утре ќе донирам сега немам кредит.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Треба само да свртиме на боројот или порака нешто да пуштиме? Утре ќе донирам сега немам кредит.
Се јавуваш на бројот и една дадичка ќе ти каже Благодарам за донацијата :)
п.с Да си ставиш кредит утре! :P
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.206
Поени од реакции
7.992
Штета што скоро го изгубив телефонот па неможам веднаш да донирам. Затоа ќе донираат тие околу мене кога ќе им спомнам.Јас ќе уплатам утре во банка.

Џими пријателе ти посакувам се најдобро, брзо да оздравиш.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Има ли број од One за донирање?
Нема уште изгледа.

Димитар, дали е во план број за донации на Оне? Има голем број на донации кои се уште не се стигнати поради таа причина.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.692
Поени од реакции
12.089
И јас чекам Оне...титнав од Т-хоме ама не смеам стално од кај жена ми, а од кај мене можам и цела картица да титнам.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Пишав на претходните страни дека од ОНЕ број за донации во случајов нема да има бидејќи ОНЕ отвораат броеви за донација само ако лекувањето се одвива во странство. Во случајов Димитар терапијата ја прима дома, што значи дека број од ОНЕ за жал нема да има.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Дури сега донирав, џимеј што поскоро да оздравиш!
 
П

Паган-др

Гостин
Не сум проверил, на порталот го има ова?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ваквата "педерска" работа од One селективно да даваат броеви за донирање е само капак на нивните глупости. Да заврши овој договор и бегам на друг оператор, и така збеснаа веќе.
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
Донирано
 

Kajgana Shop

На врв Bottom