Дали флертувате на интернет?

Член од
6 март 2009
Мислења
14
Поени од реакции
1
da ubavo e se slozuvam so tebe ama ne sekogas??nekogas moze da prorabotaat emociite neli?
pa site nie sme covecki sustestva.....:toe:
 

FlOwEr gIrL

ҳҲҳlove my sunshineҳҲҳ
Член од
8 август 2008
Мислења
344
Поени од реакции
13
Не флертувам ни на мсн ни на фејсбук, едноставно си имам врска не ми дошло до флерт, немам потреба од тоа, глупост е за мене...
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
не флертувам на нет сепак тоа ми е некако не фер спрема мојот партнер премногу го сакам за било како да го повредам
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Ваљда треба да си многу осамен па net-от да го користич за флерт... Според мене не е многу нормално. Понекогаш знае да биде интересна преписка со нови луѓе што верувам не се етикетира посебно чудесно.
Верувам, инаку, дека постои во голема мерка инаку каков бенефит би имале сите домаќинки од технолошката револуција. :toe:
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
34
Поени од реакции
1
se ubijam od flertuenje, bashka i me bie losha reputacija kao ...

DR.specijalista za zeni i drugi bolesti.:baeh:
 

anaxilea

MUFF CABBAGE
Член од
12 јануари 2009
Мислења
93
Поени од реакции
61
Ми се случувало да запознам интересни дечковци на интернет, но не и да им се пуштам (лол), понекогаш може да се нашалиме у смисол "што би било кога јас и тиС".., но во принцип се однесувам нормално со сите. :angel1:

Нема потреба од болд Леандра
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
Ретко.На мсн имам само 2-3 машки кои ги знам само преку интернет,и повеке си правеме другарски муабети отколку да флертуваме.
А и глупаво е да флертуваш без цел,кога не знаеш ни каква е личноста со која правеш муабет,оти многу често не се исти луѓето во живо и преку мсн:).
 
U

UniqueGirl

Гостин
ретко можам да наидам на стабилна особа за муабет, па камоли за флерт..така да НЕ
 

VertigO

750ml ракија
Член од
11 декември 2008
Мислења
297
Поени од реакции
47
Премногу сум мрза за да го правам ова.
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
1.035
Поени од реакции
44
:pos2: интересна тема а особено кога ке прочиташ јас во реалниот живот сум повлечена и мирна а ваму флертувам:vozbud::toe: али поентата е што има премногу Cayber Курви кој во реалниот живот немаат храброст нити да излезат нити да имаат врска со некого,е така тие виртуелни курвичиња си го хранат алтер егото Се чуствуваат сакани секси посакувани и потребни но недај боже да и речеш на некоја таква да излеземе прво кете мафта еден месец дасте се запознаеле кобожем можеш некого да запознаеш преку мсн,па сеуште е рано па ова па она и на крај пак со празни раце само кете измалтретира бе, подобро отиди у град пуштисе на сто женски 99 дати мавнат шамар една сигурно ке прифати:pos2: додек овие виртуелниве тисе леле леле, Уствари пред некоја година и јас си имавб виртуелен флерт со една Русинка ама не остана само на флерт си се видовме си отидовме заедно на одмор и се испукавме ко никад од 13 дена, во дубаи ние 8 ги поминавне во соба :) и пак се пишуваме изгледа на 15 ке доага :):vozbud::vozbud:
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
:pos2: интересна тема а особено кога ке прочиташ јас во реалниот живот сум повлечена и мирна а ваму флертувам:vozbud::toe: али поентата е што има премногу Cayber Курви кој во реалниот живот немаат храброст нити да излезат нити да имаат врска со некого,е така тие виртуелни курвичиња си го хранат алтер егото Се чуствуваат сакани секси посакувани и потребни но недај боже да и речеш на некоја таква да излеземе прво кете мафта еден месец дасте се запознаеле кобожем можеш некого да запознаеш преку мсн,па сеуште е рано па ова па она и на крај пак со празни раце само кете измалтретира бе, подобро отиди у град пуштисе на сто женски 99 дати мавнат шамар една сигурно ке прифати:pos2: додек овие виртуелниве тисе леле леле, Уствари пред некоја година и јас си имавб виртуелен флерт со една Русинка ама не остана само на флерт си се видовме си отидовме заедно на одмор и се испукавме ко никад од 13 дена, во дубаи ние 8 ги поминавне во соба :) и пак се пишуваме изгледа на 15 ке доага :):vozbud::vozbud:
Има такви,потврдувам,дебели,грди,црни :helou:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Флерт на заебанција и само со познати луѓе(оние кои ги знам лично):) Не гледам причина да губам време на флертување со непозната личност.:)
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Да:wink: кога е досадно и немам што да праам интересна работа е бе :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom