VertigO
Поени од реакции
47

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Сигурно ке се пуштиш од коа ке се вратиме од парк па оваа порака тогаш ке ја прочиташ.

  Еј убаво си поминавме у парк!!!
  Оооо срце, ептен сакам стршлени за подароци! тоа ми е омилениот подарок од сите подароци на сите светови хахахахахха И јаааас те сакааааааам!
  Е треба. Али кој да кажува. Ок, јас не кажувам и ти кажа. Јас сум спремен. Само најди ми убаво време и ефтино пиво и одма доаѓам.
  e vecher ako ne ti kazaa da znaesh, se sobirame vo 10 na leninova mislam. Dogovori se so ovie sho imaat facebook, pa ke se dogovorime i za pivofest itn :)
  Тами јас сум, таа што ти го закопчуваше сателитот хихи прифати ме за пријател, после да ми дадеш мсн. Многу сум зафатена!
  Во петок завршувам со испити и обавезно идеме на кафе :)
  Не знам дали ти кажа Аци, во неделата те пропуштив за две минути -.-
  Презен гугл владее. Момиче па кај си ти? Се изгуби. Сакам извештај некаде - како си, шо правиш, шо има ново ок.
  Aj титни ми коа ќе седнете да се договарате ако не сум онлајн, зашо планирам да учам.
  :*
  Тими има во понеделник и во среда од 5 до 7. Само во понеделник сме во предавална и тесно е и може ќе треба да стоите или да не ве пушти, така да во среда најдобро да дојдете.:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom