Дали сте тврдоглави?

Член од
18 јули 2006
Мислења
118
Поени од реакции
1
Не сум многу тврдоглав, али сум голем инат, а ако некој ме изнервира стварно многу тешко се откажувам
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Јас сум многу тврдоглава...додека не докажам дека сум во право не се откажувам...а некогаш кога после некое време сфаќам дека не сум во право,не признавам туку викам ај,ај доста и сменувам тема,не признавам дека сум згрешила:)Може не е убаво тоа,ама сега што да се прави...тоа е тоа:)
 
Член од
18 октомври 2005
Мислења
7
Поени од реакции
0
Epa po nekogas ne so otkazuvam ako mislam deka sum vo pravo sepak sekoj ima pravo na svoe mislenje i jas ne mislam deka si tvrdoglav ako se drzis za tvoeto mislenje
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Tvrdoglav sum koga ke me zapne nesto mi nema kraj!! Mnogu luge mi prefrlaat ama so da praam.
P.s Od Galicnik sum taka da i glaata mi e tvrda!!
 
Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
ja moram da bodam inat SRBIN SUM.haha se zezam nema toa veze inace su eden od najveci inati usvet.
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Тврда-глава...yes како да NO:pos2: До сега никој не успеал да ми ја разбие,никако.... ниту со било какво орудие:toe: Сум туркала и ѕидови и што не...ама ...пак си е тука, потврда од било кога:aplauz:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
272
Поени од реакции
1
Јас не сум тврдоглава........бар мислам дека не сум....
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Mnogu sum tvrdoglava...Koga mislam deka sum vo pravo nikogas ne popustam......Golem inat sum.......
 
Член од
22 август 2006
Мислења
37
Поени од реакции
1
Mnogu sum tvrdoglava duri i koga ne sum vo pravo, ama nikogas ne popustam :ne: Retko pravam kompromisi i toa samo zaradi pobrzo zavrsuvanje na raspravijata :pishtoldz
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
Твродоглава сум до умерена доза. Знам да прифатам компромис само за се реши расправијата.Ама само до некоја граница.
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Не сум тврдоглав туку сум во право во поголемиот дел од времето. :)
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
Zae*i i bik i jarec i oven,nemaat veze...Ja sum vodolija i sekogas koga sum vo pravo ke okapam ama moram da go ubedam sogovornikot,bar deka i moeto e tocno,ako ne mozam skroz,a posto sekoas sum u pravo,sekoas sum tvrdoglava:pos:A ima slucaevi koga gleam deka so gupi stvorenja praam muabet,samo onaka im velam:VO RED!i si idam i oni posle se cudat,ali bitno lazorovka so ogromna tvrda glava,licam na magare nekogas...:pos:
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
mnoooogu sum tvrdoglava. koga ke recam nesto ednostavno mora taka da bide i tocka:ne_zboram . ako sogledam deka ne sum vo pravo priznavam, i koga za nesto ne sum dovolno informirana si kutam i samo sobiram novi informacii:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom