Дали сте тврдоглави?

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Во хороскоп Бик у подзнак Овен.
Ви кажува тоа нешто? :)
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
prili4no da... i da znam deka gresam, produzuvam po moe, nekad se kaam, ali je*iga tipi4na Ovca:uvo:
 
Член од
4 август 2006
Мислења
20
Поени од реакции
0
Na tvrdoglaviot nekoj treba da mu kazhe i dokazhe deka e tvrdoglav, oti sam nikogash nema da priznae deka E :helou:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Mozam samo edno da vi kazam vo horoskop sum Bik :je: a u podznak skorpija. Epa po ova sami pretumacite so coek sum dali sum tvdoglav ili ne :pos:
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Paaa ne sum mnogu tvrdoglava. Recisi sekogas pravam kompromis so lugeto. Isklucok se situaciite koga za nesto sum sigurna deka sum vo pravo a sogovornikot ne saka toa da go prifati.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
да ...многу....ако нешто си зацртам....мора да се исполни...секогаш е тека кај мене! и да не сум во право пак ке се изборам до крајот и пак ке дојде по мое....никогаш не сум попуштила...а и не верувам дека некогаш ке попуштам мааа!
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
прилично тврдоглав иако со голема мака признаван :kesa:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Многу сум тврдоглав.Тешко попуштам,а кога знам дека сум во право (или барем сум убрден дека е така) речиси никогаш не попуштам. Сепак кога ќе увидам дека сум грешел признавам.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Зависи за што.Обично попуштам, али некад кога ќе ме фати инает мора да биде така како што јас ќе кажам или ништо од бизнисот.
 

Aylin Mujica

*Ţħë Şęxïĕşŧ Pėŗśõŋ Ąłįßę*
Член од
4 февруари 2007
Мислења
88
Поени од реакции
1
Koga znam deka sum u pravo sekogas sum inatliva i tvrdoglava..ako koga ne sum sigurna ili ne sum u pravo togas razmenuvam mislenja so drugite!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom