Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522
N

navivacka

Гостин
Да да,сум плачела и тоа често зашто го сакав(м)3 год а тој ништо...ама се ке му се врате и тој ке заплаче еден ден сигурна сум во тоа ама тогаш јас нема да имам милост кон него иаку сум личност која попушта на крајот.A да плачам пред него нема шанси уште толку да му ги дигам акциите.
 
Член од
11 септември 2008
Мислења
261
Поени од реакции
20
placev.....ama od nervoza sto sum gubela vreme so idiot koj ne zasluzil ni 5 min so mene a ne 3 godini:vozbud:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Не... мн ретко плачем ако нешто мн мн ме погоди ама до сега тоа не се случило...:toe:
 
Член од
30 април 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
abe placev ko mal ko cupe ko bev
ama djabe nema zenska vo gradov za mene nikoja me nejci mora da fatam vivd videlija od avde
 

• ChocohoLic •

~Life Is Unpredictable~
Член од
10 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
1
Си ветив дека никогаш нема да дозволам да заплачам пред него ...ама се случи и не верувам дека му дигнав акции со тоа ..едноставно неможев да се воздржам :toe:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Не сум плачел до сеа, али кај и да е... Ова шо ми се дешава сеа ќе биде нешо велико ваљда...
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
Koga ke vidam nekoja koja mi se dopagja a nemozam da ja imam mi dagja da placam. zatoa :drk: :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Спирка

Чорбаџиска Кучка
Член од
1 октомври 2008
Мислења
394
Поени од реакции
14
Сум плачела на љубовни приказни во филмови, но за маја љубов не од проста причина што сеуште не сум била вљубена, онака вистински, се застанувало на симпатија и бендисување со цел да тепаш време.
 

GirliciouS

ιт αιn'т eαѕy вeιng gιrl...
Член од
19 ноември 2008
Мислења
72
Поени од реакции
1
сум плачела да...зошто сум била многу повредена и несфатена :nerv::(
 

shadows & smile

just a lost boy
Член од
10 февруари 2008
Мислења
291
Поени од реакции
7
Сум плачел ... и ќе плачам
тоа е во природата на човекот:star:
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Да, сум плачела и мислам дека тоа е најнормално, особено ако си емотивна личност...:pipi:
 

mean

:пипи:
Член од
12 октомври 2008
Мислења
587
Поени од реакции
24
Отсекогаш сум викала дека никогаш нема да плачам за дечко. Но, никогаш не вели никогаш (иако не ја оправдувам многу оваа изрека).

Кога се солзите во прашање, најчесто ги потиснувам што повеќе лошо, отколку добро. Јас не се сеќавам кога последен пат и за што сум заплакала пред некој друг. Во тој поглед се имам многу променето. Порано без проблем можев да заплачам пред другарки, но сега не. Сега ми се случува дури и пред моите да не заплачам, да не покажам слабост.

Чим толку се потиснувам пред другарки и родители да заплачам, можете да замислите дека за ништо на светов не би пуштила солза пред дечко. Ми се има случено да заплачам, но затворена во мојата соба, без никој да ме види.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Не сум плачел за таква причина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom