Дали сте досадни?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Мене прашањево баш и не ми се допага.Како тоа дали жените се досадни?И зарем само жените се досадни?Прашањето е од типот само-само јаготката е овошје.А мажите?Не се запрашале дека се досадни?Да ке се рече дека ние зборуваме, досадуваме.А тие?кобожем нас интересно ни е во ек на фудбалските лиги, шампионати и првенства.:jaj:
Па очигледно дека ви е, штом имаш потпис "www.singlesoccerbets.com - бесплатни пикови за фудбал"
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Јас на пример мразам фудбал :toe:
 
Член од
6 ноември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
44
Ам што си сме за некои работи досадни досадни сме..Ама пак што не се може ни без нас не се може..Вакви такви ќе не трпите...:)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
не да сте досадни предосадни сте за некој работи ама ај шо да прајме .... не мојме со вас ама не мојме ни без вас
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
Досадни сме ко вошки :pipi:подосаден муабет создаден од жена нема.Па ако и некоја почне да те дави за шминка,за бојата на хулахопките,за косата испеглана...оф мори мајко:nesvest:




упс и јас сум жена:nesum:
:icon_rollаман бе... за какви жени прајте муабет?
Ни ја ваков ко овој не мом да поднесам поќе од 5 минути... сама на себе досадна си станвам
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.697
Поени од реакции
898
Не да се досадни туку ОТОК се...барем најголем дел од нив ( чест на исклучоците )...кај се оженив , кај се заебав...уште поголем оток стана мојава од ко се зедовме...хе хе хе
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
А има човек што не е досаден?

Нема...

А конкретно жениве у глобала- да, не да се досадни некогаш, удав се...
И мажите се досадни ама жениве со глупости замараат...
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
А има човек што не е досаден?

Нема...

А конкретно жениве у глобала- да, не да се досадни некогаш, удав се...
И мажите се досадни ама жениве со глупости замараат...
Поготово да налеташ на стари баби кога разговараат....
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Поготово да налеташ на стари баби кога разговараат....
Абе стари кој ќе видиш тоа им е работа...
Ама не дека младиве се поарни...бетер се... ја женско сум па не поднесувам некогаш женски муабети од што се напорни а не машко...
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
Жените се досадни ко вошкии!!:toe:
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
14
Поени од реакции
1
Zenite dosadni? Kako mozi da se zboruva generalno? Pa i zenite i mazite se covecki sustestva. Sekoe covecko sustestvo e razlicno i toa e toa. Nemozes generalno da reces deka zenite se dosadni. My point is...ima dosadni zeni kako sto ima i dosadni mazi...
 
Член од
11 април 2008
Мислења
73
Поени од реакции
6
Хмммм,да досадни се, посебно кога ќе почнат да тупат со саати за една те иста работа,посебно диета, козметика и сл. Ама кога подобро ќе размислам, па и машки има у свет да фатиш, посебно ако цееело време брчат за коли или фудбал или муабет од типот џаст ми,мајселф енд ај.
Генерално,има досадни и интересни луѓе, или пак доволно е да имаш осет кога треба да престанеш да брбориш и да оставиш некој друг нешто да ка`е.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Многу се досадни,особено кога повторува една иста работа,а он се прави глув.Досадни се кога ќе го замоли искрено да не продолжува по истиот пат,а он не ја става на тит.Досадни се кога го молат да излезе од дома да прошета да не оглупе.Досадни се кога чистат по дома,а он лежејќи неможе да го види телевизорот.Досадни се кога ќе почнат да вриштат од неговите чорапи и облека на сите страни.Кога без прекин зборува за неговата интересна работа во животот.Досадни се кога на крајот од денот го замолува да и се тргне од врат за да може да спие.
Стварно се досадни.
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Охоооохоооо, ооооо ... :pos2:
Сонце, да одеа така работите, немаше воопшто да ни требате освен во репродуктивни цели.
Те молам, дај прочитај што си напишал.
За еден маж е многу полесно да доживее оргазам, наместо за една жена, изгледа си ги измешал некои поими.
Не ми се верува.:pos2:
Вистински ли мажите полесно доживуваат оргазми од жените? Сигурно е дека и кај нив, со добра техника, може да се предизвика оргазам...

Жените, од своја страна, повеќе можат да се контролираат. Па дури и мажот да е некој Казанова, тие може да не сакаат да достигнат оргазам од него, за инает (не им ја купил чантата која ја сакале толку многу, на пример... банализирам).

Но во секој случај, да прашаме директно: што е она што и` е потребно на една жена за да доживее оргазам?

(Ве молам само не кажувајте „љубов“, зашто тоа е прилично немерлива, неопиплива и многу релативна работа. Запомнете дека им зборувате на мажи, на кои треба да им се црта понекогаш и тоа на ТВ екранот, дури трае фудбал; ако не се мачка на леб, не е поимливо)



Можеби може малку да се преформулира темава. Значи...

Жени! Што е тоа што мислите дека ве прави досадни во очите на мажите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom