Дали сте досадни?

Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..хах...да ... едноставно мора!! знаем да гњавим..замарам..едноставно да станем досадна....ама сепак луѓето ме сакат!! епа ненамерно е се тоа :pipi:...ги жалим другачкеве мој :back:
 

Елф

of Northern Mirkwood
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.373
Поени од реакции
148
Неподносливо досаден....!!!....:pos:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
За кого како, најчесто тие на кој им сум досаден врска немаат од тоа што би им го зборувал или би им го кажал и поради немањето на "заеднички" теми многу им сум досаден. Инаку во глобала не мислам дека сум досаден (барем не многу де :)).
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Не сум досаден бар таке мислим.Боље да прашате други шо мисља отколку ја.
 
M

MIL

Гостин
ihhihihii momentalno i dosagam na edna slatka cura :back: mnoguuuuuuuuu ja sakam :toe: zosto ama srcka mi eeeeeeeeeee :smir: ova e za nea :jaj:do gusha od ljubov
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224
Понекогаш сум многу досаден, а понекогаш не.
:jaj:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Досаден сум ...
Сам себе сум си досаден , а не па на неа..
Имам едноставно константна потреба да ја гушкам и да и викам дека ја сакам :kesa:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Зависи каков ми е денот :) Можам и дури тивок да бидам ама и ептен досаден :) Тоа коа ке ме фатат будалите :) А и ова ко блајнд ми се дешавало од време на време х)
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Мислам дека не сум досадна, барем досега не ми рекле : Милена, прекини, глава ми ја потече:jaj:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.367
Поени од реакции
25.096
Ич не сум досаден. Нека кажат тие што биле со мене барем една ноќ, слободно еве.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
Во глобала не сум. мадаа знам и ја некад да претерам (ама ептен ретко пр. кога сакам нешо да добијам:pipi:):kez:
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Не ми има некој до сега речено дека сум досадна, можи се срамат или незнам шо е работата.:pos2:..а со знам да замарам напати знам(ама намерно):pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom