Дали некогаш сте помислиле да убиете некого?

  • Креатор на темата ¯\_(ツ)_/¯
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
Consider it done
 
Член од
9 август 2006
Мислења
74
Поени од реакции
0
Dosadni musterii na rabota, a posebno ako pocnat rano na sabajle da gnjavat..... :pishtoldz
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Човекот што ја уби мојата најдобра другарка,а и дел од мене!:violent1: *со ладна глава*
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
RealGirL напиша:
Човекот што ја уби мојата најдобра другарка,а и дел од мене!:violent1: *со ладна глава*

:( :( :( :( .. toa sto se slucilo e nestho ..surovo..ne znam za sto stanuva zbor..ali gnevot ti go opravudvam ! :zlo:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.681
Поени од реакции
13.295
kako mal brat mi. sega nikoj - poveke praktikuvam macenje do pragot na smrtta
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Nikogas ne bi ubil nikogo (ako me raznervira nekoj ke go ispotepam ama nema da go ubijam :pos2::pos2: just kidding).
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Pa toj so ke mi se kaci na zivci .. Si vikam u sebe deka ke go ubijam .. ama neznam dali ke go napravam toa :))) hehe
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
многу често се изнервирам и ми доаѓа да убијам некого..а највеке тој што после таа нервоза уште ме замара...но фала богу уште не сум помислила да убијам некого навистина...ама ми доаѓа некогаш:toe:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Nikogas..toa e karakteristika na psihicki slabite luge!
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
eci^^^ напиша:
Nikogas..toa e karakteristika na psihicki slabite luge!
И сеа демек сите овде сме психички слаби ако не’ изреволтирал или пренервирал некој па ни дошло да го убиеме (шо не значит дека ќе го напрајме то)??? Тебе на пример некој да ти го убиет мачето шо ептен многу си го сакаш (не знам дали имаш ама то ми текна сеа) нема да сакаш да го убиеш или да посакаш да му вратиш со иста мера??? Немат врска то дека е катактеристика на психички слаби луѓе, барем јас така сметам. :toe:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Не сум се изнервирала толку до сега за да посакам нечија смрт, но имало моменти кога сум сакала мене да ме снема.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
eci^^^ напиша:
Nikogas..toa e karakteristika na psihicki slabite luge!
Знам дека е ептен груб примеров, али морам, за да сватиш:
Замисли дека некој ја убиват мајка ти (недај Боже) пред твои очи, и почвит да се смејт... тоаш шо прајме?
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
Vcera!Mnogu epten mnogu me iznervira edna kretenka i si pomisliv:AH,da imam pistol sega....:violent1::zlo:..Mnogu pati sum se iznervirala,ama nagon za ubistvo do sega mi predizvikale samo tri licnosti.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Се случило да бидам толку бесна и во афект да се заканам дека ќе го убијам тој што ме изнервирал. Тоа трае неколку минути, и секако, не се случило да си го оддржам зборот. :) Иначе никогаш, ни во најизнервирано стање, не сум можела сериозно да се замислам дека некого би убила.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Не би ни помислил на такво нешо тоа само за будали мрднати луѓе
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom