Дали некогаш сте помислиле да убиете некого?

  • Креатор на темата ¯\_(ツ)_/¯
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
ДА пред неполна недела-двајца(т.е еден и една)професори ќе ги лежам кога тогаш,ако продужат да ме тркалаат
мислев прво на гробишта да ги носам да ги мачам,а после фино лепо ќе ги сецкав натенане да осетат болка :pos:

(штета што нема да го направам никогаш ова премногу ја сакам слободава за да ја дадам за некои ко нив кога тогаш ќе ги стигне казна :se_ molam )
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
Не ми се верува... Никој не спомнува дека нема да убие некого затоа што е греота да убиеш било каков човек и затоа што ние не сме никој за да одземаме нечиј живот,туку сите зборат како не убиваат зошто ке идат у затвор.... Бог да чува....
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Не ми се верува... Никој не спомнува дека нема да убие некого затоа што е греота да убиеш било каков човек и затоа што ние не сме никој за да одземаме нечиј живот,туку сите зборат како не убиваат зошто ке идат у затвор.... Бог да чува....
кој за што си заслужил бе бато,греота не греота како ти со мене така јас со тебе,ако не го казнам јас ќе го казни некој друг,има ку*нази ќе те рокне ич уво не му чуе има некој не би го направил тоа него само збори(ко ја на пример-а имам некоја желба :podsmev: ) али јебига хиерархија
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Сум била повредена, ми било тешко, сум сакала да уништам се живо, но никогаш не сум помислила да убијам човек. Апсолутно никогаш:nenene:
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
секогаш коа ке сум изнервирана до краен степен ми иди да убијам некој...ама па коа ке размислиш зш да лежиш заради некој шо не вреди хехехехе...океј само онака го реков то...се разбира никој никој нема да убиe:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:salut:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
и тоа како...
сум сакал да убијам многу луѓе но не сум имал со што:)
 

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Sekako deka koga sum nervozen ne znam sto pravam pa taka mislam deka sum sakal da ubijam.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Сакав, еднаш оваа лето еден дечко, зашто малтретираше едно кученце кое кривеше, многу беше жално кучето а па ушто го малтретира зашто беше под наркотици. Многу се изнервирав ама на тие таквите збори им до сабајле, џабе. А инаку до тогаш и од тогаш, никогаш не сум помислила.:helou:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Сакав, еднаш оваа лето еден дечко, зашто малтретираше едно кученце кое кривеше, многу беше жално кучето а па ушто го малтретира зашто беше под наркотици. Многу се изнервирав ама на тие таквите збори им до сабајле, џабе. А инаку до тогаш и од тогаш, никогаш не сум помислила.:helou:
Што ќе валкаш раце на таков ... ќе се убие сам еден ден.

Sekako deka koga sum nervozen ne znam sto pravam pa taka mislam deka sum sakal da ubijam.
Ти тоа така од ракав без да помислиш колку позлобен и полош човек си во тој случај?
А за другите кои не убивате затоа што се плашите од затвор ... повеќе ве мачи тоа отколку помислата дека нема да можете мирно да спиете цел живот? Или не би се ни сеќавале на тоа веднаш после чинот?
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Не би убил никого и не сум добил желба да убијам...
..освен ако ги повреди моите најблиски, онда је надрапао
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Па не ми дошло до сега никој да убијам, но сум имал желба (во одредени моменти најчесто кога ке ми стапне на живец) салам да намавам некој.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.681
Поени од реакции
13.295
3 личности од земјава и пошироко. Не наведувам кои. Би ги осудил на смрт.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom