Дали некогаш сте помислиле да убиете некого?

  • Креатор на темата ¯\_(ツ)_/¯
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
ми се има многупати случено, посебно кога некој ми оди контра, зборува глупости, или се прави важен. Ми иде да го убијам наставникот по математика, ме нервират, наставник е, а се прави дека е поголем од директор. :)
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
UUUUUUU DA! vcera pola tim na Barca poso me razoraa prvo poluvreme, site od Liverpool hmmmm denes profesorkata po Sovremen Italjanski i edni dve koleshki kumanovki so mislea deka u studentski prasanja ke stojam u red i ke cekam ko budala :wink:
posle ke pisam pak...
 
С

Сатори

Гостин
Да...кога сум заклучила дека на сите би им било подобро без такво ѓубре, а потоа сум дошла до заклучок дека сите сме ѓубриња, гледано од оваа или онаа страна.:tapp:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
па да...неколку пати сум сакала да убијам некој...лани сакав социологија да ја убијам, а у прва информатика и бев мошне сериозна намерата, правев планови да изгледа како несреќа...али никој нејќеше да ми помогне па се премислив...има одредени персони од клас што сакам да ги убијам...драгана пецевска исто така и уште некои ракометарки, зависи од партијата :) па во принцип тоа би било тоа...и една типка сакам да убијам пошто ми оди на нерви и нон-стоп мрчи за мене нешто...
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Да. Сите сакам да ги убијам. Се друго би било неправда.
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Досега не сум нашла личност поради која не би ми било мака да црвосам взатвор...За многу персони имам пеено смртни клетви, али нишо појќе:):):)
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Да! Еден дебил, кретен, сељак, идиот и не знам уште како да го наречам шо учит со мене и уш еднаш онака да ме пренервират сигурно ќе го убијам или ќе го залепам со вратана по нос па да видит после дек не требит да се чепкат со мене :tepac::nervoza:
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
да, само татко ми не ми го дава пиштолот.
али кога ке пораснам ке си купам свој и тогаш ке ја убијам дотичната личност. Ке пишува за мене во весници ке видите...
Не ова стварно сериозно и татко ми има убиено идиректно еден човек за иста причина како мојата... Каќав индиректна т.е. плати човек да го убијат, али јас лично со мои раце би ја убила таа дотична личност.
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ZIKS напиша:
ми се има многупати случено, посебно кога некој ми оди контра, зборува глупости, или се прави важен. Ми иде да го убијам наставникот по математика, ме нервират, наставник е, а се прави дека е поголем од директор. :)
јас у вакви случаеви само тепам, ама не до смрт.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
да,девојката од која не ни помислував на сон дека ке ми направи такво нешто!
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Па да,во принцип некој ќе ме изнервира и одма...ќе те убијам:)Ама не онака сериозно.Никој досега не ми згазнал толку на тачка:icon_lol:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Necrophilia напиша:
да, само татко ми не ми го дава пиштолот.
али кога ке пораснам ке си купам свој и тогаш ке ја убијам дотичната личност. Ке пишува за мене во весници ке видите...
Не ова стварно сериозно и татко ми има убиено идиректно еден човек за иста причина како мојата... Каќав индиректна т.е. плати човек да го убијат, али јас лично со мои раце би ја убила таа дотична личност.
192. :helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Без заебанција и занесвење, сериозно би ја убил професорката по хемија ако ми се укажит шанса... али прво би ја мачел дур не полудит.
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
kazete koj treba da se sredi. odma :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Лицето Б.Ц.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom