Дали лепите постери во вашата соба?

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Сакав да купам еден од AC/DC пд Југотон ама се предомислив. Го третирам дескторпот како ѕид и таму си лепам постери. Клик.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
neam sea posteri ali do pred nekoe vreme imav eden od angelina jolie eden od freddy ljungberg od ville vallo i ogromen od vince carter.a kao epten mal imav preku 200 posteri od kosarkari ali gi dadov
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
carter напиша:
neam sea posteri ali do pred nekoe vreme imav eden od angelina jolie eden od freddy ljungberg od ville vallo i ogromen od vince carter.a kao epten mal imav preku 200 posteri od kosarkari ali gi dadov
И не ти текна тој од Ville Valo мене да ми го дадеш?! ц ц ц ;)))
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
имам многу ама веќе ми се здосадија и глупи ми се дотука и назад, ко ќе фатам некој ден сите в ѓубре ќе летнат и ќе си ја префарбам собата :devojce: не сум имала време зато, иначе досега ништо не ќе останеше од нив
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Постери во соба 7-8 сите се од кошаркари :baeh:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Ептен порано имав еден куп постери од Damon Hill :)
Порано имав од Будимир и Ана Курникова

Сеа имам закачено карта на светот и знаме од Фиорентина...
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Големи постери од Карилтос Веј (Пачино), Сопранови, Скарфејс(пак Пачино) и Бенини како Пинокио. Све италијани, повеќето од нив и мафијаши
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Martin$ напиша:
Кој ви е најомилен постер и кој постер сакате да го имате закачено на ѕидод. Сигурно ги има многу :):) Ај еве јас сакам од EVANESCENCE
Da ti pratam nekoj? Od niv imam eden kup. :helou:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Никогаш не сум имала постери (барем не закачени на ѕид), ни па сум имала посебна желба за тоа ... неможе една слика да ми е убава повеќе од еден ден, за нон стоп да ја гледам ... ау, досадно.:toe:
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
скоро цела соба ми е излепена со постери од Хенсон,пак ми се врати манијата по нив деновиве...после имам Шевченко,имам..Хари Потер,Линкин Парк,Папа Роуч,уште таванот остана да го излепам,немам веќе место никаде!
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Никогаш не сум имала постери во соба, нити пак желба за нив. Многу поубаво и посредено изгледа собата без нив.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ja iam samo posteri so Pi**i (Zenski)!! Carmen Elektra,Angleina Jolie i dr.!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Поранешната детска беше депонија за постери! Имав само од Хари Потер едно 15-тина...:kesa: :nesum: :bravo:
Кристина Агилера:kesa: :nesum: :bravo:
Ален Ајверсон:smir: :bravo:
Пајртс оф д карибиан:kesa: :bravo:
...а сега вратата е излепена со Green Day:nenene: (сестра ми опседната е со типчињава) и имат на жифоњер едно мило детуле...не знам кое е ...пак од сестрами заврзлама:)
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Иам дома еден огромен за на цел ѕид од Ramones, и мајка ми не ми дозволвит зш биле тазе боени ѕидојте, да сум ги остаела на раат.. АБЕ АААААААААААААААААААААААААААААааааааааааааајде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom