Дали лепите постери во вашата соба?

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Порано имав и некаде во средина на средно сите ги извадив доста им беше.
Имав од се и сешто од Ац Милан, до Ален Ајверсон многу го сакав тогаш, па Џастин, па Бритни :icon_lol: (кај ми бил мозокот), па Бекстрит бојс се подразбира, па Агилера, Бред Пит секако, имаше всушност се и сешто.

Потоа ги тргнав и сега имам на ѕид само еден постер од Тоше кој си го залепив лани. Ах да имам на еден дел од ѕидот цветчиња лепени малецки добро тоа не е постер ама пак се лепат:)

Поубаво е кога ѕидот е без постери тие се жива глупост. Добро си имам исцртано пеперуга на едниот ѕид а на другиот шалче имам, али постери нема шанси повеќе :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
Постери:vozbud:...
Леле кога ке се сетам ејјј цела соба со постери ми беше...ама ги тргнав некаде во средно. Колку ми е различно сега без нив...ама и поубаво:pipi:
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Порано имав 5-6то негде,сега не.
На ѕид имам закачено само едно големо знаме од Аргентина
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Порано лепев што ти не. И постери и песни и слики, се што ми беше убаво наоѓаше место во мојата соба. Robbie Williams ги имаше најубавите места нормално, тука нема што да се збори, Тагоре ги имаше споредните. :icon_lol::icon_lol: Сега од како се преселив греота ми е да лепам посери на лилаковиот ѕид.:)
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
Порано лепев и мислев којзнае како што да е тоа.
Сега повеќе нема шанси да лепам, имам само закачено една убава слика
и доволно ми е тоа.
А кога видам закачени постери во соба, многу ми изгледа одвратно.:smir:
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Имам неколку од Аврил, сакам уште да ставам ама ме мрзи.:nesvest:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
хаха кај мене само на таван неам постери. и фората е шо голем дел од тие треба да се фрлат пошо се од морони кои не ги слушам али пуста мрза јбг. :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Nope. Кога станува збор за мојата соба, I wanna keep things as simple as possible.
 
Член од
28 септември 2008
Мислења
111
Поени од реакции
0
Порано имав ептен постери .. Ми ја искречиа собата пред неколку месеци и више не ставам ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom