Дали и од што може да пораснат градите?

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
"Според британските научници при сексуалниот однос се движат скоро сите мускули и се лачи машкиот хормон, тестостерон кој ја зајакнува мускулната маса.

Затоа доколку саката поголеми гради, наместо силикони тие препорачуваат редовно да имате сексуални односи. Бидејќи е докажано дека сексуалното возбудување го интнзивира крвотокот што може да придонесе за зголемување на градите кај жените дури за 25%"

...кој сака поголеми нека се фаќа за "работа" :pos2:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Пораснаа ли градите? :vozbud:

Дај, уозбили се момаче.
 
V

Viktoranius

Гостин
Не верувам дека може да се предизвика растење на градите. Сето тоа си оде генетски.
 

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
rasnat za rastenje ama od so neznam sum slausnala deka od amerikanski kopani bidejki vo niv imalo hormoni za rastenje na gradite ama ne veruvam ako e taka i maskite ako jadat amerikanski kopani ke imaat gradi hehe zamislete gi maskite so gradi kako zensko
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
У право е Скул...Што сака нека јаде таа женска ти и да прави нема шанси така лесно да и пораснат одма...
Разни муабети има ја па имам слушнато дека од кромид и од млеко растеле побрзо...:toe:


eehh ako veke tolku sakas golemi gradi ajde daj neka si stavi silikoni..zaso popriroden pat tesko deka ke porasnat...a toa za mlekoto nema vrska ja pijam 2 litra na den i do sea trebase ja da bidam pamela anderson..ama ne sum ... :toe:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
За мажите примајте женски хормони па ќе имете резултати за едно 2-3 месеци исто како што рпават трансексуалците.

Се е до хормоните.
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Со “месење“.
Со смоки.
Со амерички батаци.
Со мижење и имагинација.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Со амерички батаци.
Со мижење и имагинација.
Мижење и имагинација се убедливо најефективниот начин. Ги зголемуват( или намалуваат) градите до миље воље без контра-ефекти.
И америчките батаци се ефективни, но за да дадат резулатат неопходно е да се конзумираат од најрана возраст и во поприлични количини.Само, поради застапеноста на хормони имаат и side-effects, кои во некои случии резултираат со "кокшкин" мозок кај особота која е изложена на нивно влијание.
За "месење" и смоки нема доволно обемни научни истражувања, па остануваат дискутабилен метод.
Можда можеш да собереш експериментална група за "месење", па да дадеш придонес кон напредокот на човештвото, со тоа што ќе го потврдиш или негираш митот кој го обвива овој метод:pipi:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Со “месење“.
Со смоки.
Со амерички батаци.
Со мижење и имагинација.

А... кога прашањето би било“Од што и како да се зголеми машкиот полов орган“

Би важел твојот одговор?:helou:
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Дефинитивно со многу смоки и добра стручна подготовка
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Има ли некои резултати? :lud:

п.с. :kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom