Дали и од што може да пораснат градите?

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.422
Поени од реакции
3.988
ако ти свршат кожата ти омекнува и ти ја прави понежна имам читано а и научно е докажано а бугариве мислам дека имат рингтон што го порачуваш на мобилен и го слушаш неколку пати на ден па ти растат
:хаха::хаха::хаха::хаха::хаха:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
ако ти свршат кожата ти омекнува и ти ја прави понежна имам читано а и научно е докажано а бугариве мислам дека имат рингтон што го порачуваш на мобилен и го слушаш неколку пати на ден па ти растат
Јас од девојкиве македонски слушам дека од кур пушење и од трчање со гол газ на полна месечина растеле градите. Исто и мојш да гледаш во големи гради 2 часа дневно, и од желбата твоја за такви, растеле и твоите.

П.С. Во Свирипичино имало иљач, строго препорачан од еким: динстани тестиси од прле.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
а бугариве мислам дека имат рингтон што го порачуваш на мобилен и го слушаш неколку пати на ден па ти растат
со методи на радијација е тоа ама џабе... го има насекаде околу нив. тоа е исто како некој да дојде и да ти продава камења.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Многу и помогнавте, од 2007 па наваму јадеше стоби флипс и сеа и пораснаа градите.

 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Од пари. Имаш пари - ставиш силикони.
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
ако ти свршат кожата ти омекнува и ти ја прави понежна имам читано а и научно е докажано а бугариве мислам дека имат рингтон што го порачуваш на мобилен и го слушаш неколку пати на ден па ти растат
Абе .. читање предходни постови послабо а ??? ... Не бугарите ... ЈАпонска измишљотина е то со ринг тонот ... Јапонска компаниа го има патентирано дури и рингтонот и фреквенциите кои се користат како медицински третман . во погорниот пост мој дури и линкови имаш за даунлоад .
 
Член од
7 април 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
jas imam slusnato deka rastat od smoki a osobeno od stobi flips pa jadite 4-5 pati u nedelata i vidite dali ke ima reultati (mislam za 1 mesec ili povishe ):icon_lol:
 

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
Пробај да ги триеш градите со тоалетна хартија, од К-15 рекоа дека тоа било добар метод :)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
jas imam slusnato deka rastat od smoki a osobeno od stobi flips pa jadite 4-5 pati u nedelata i vidite dali ke ima reultati (mislam za 1 mesec ili povishe ):icon_lol:
успеа да восхреснеш тема од 2007ма! браво ти си феномен!

и викаш од смоки растеле цицки а? :facepalm:
 
Член од
2 ноември 2012
Мислења
5
Поени од реакции
3
AKO IMAS MALI GRADI NE TREBA DATI E KOMPLEKS TOA INAKU TOJ STO E SO TEBE TREBA TI DA SI MU BITNA KAKO LICNOST I DA TE PRIFATI ONAKVA KAKVA STO SI INAKU AKOTI E BITNO TOA SO VETUVAJ SESO LEKAR SIGURNO IMA RESENIE:)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ija se sloglasuvam so komentarot nad mene stoe. netreba dase gledaat lugeto po nadvoresniot izglet, treba dago cenime nifniot vnatresen izglet otnosno nifnata dusa daja cenime.
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
ами тие можи се мали ама ко че му надојди млекото и најмалите че потпркна тро , само дете да се роди то е леко , ама ако му стани на тебе ко че те види со цицки без прслуци а не па да сврши и дете да ти напрај :D или чарето е најди си некој со мало куре и фифти фифти сме :sleep:
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
ме мрзеше да читам миљон страни,може имате спомнато.

ја имам прашано Тања Турунџиева која е нутриционист дали има храна за да ти растат гради и ми рече дека има две растенија кељ и проќељ и од тоа растат.
во македонија мислам дека се прилично скапи овие зеленчуци ама кој е упорен и има желба нека проба.
Исто ли е Ќељ и Проќељ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom