Дали имате некој вреден предмет, но по никоја цена не би го продале?

butterfly1135

Tutto questo amore...
Член од
30 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
5
Prstenceto za m atura sto go dobiv od decko mi..:pipi: A koga bi razmislila poubavo pa ima i mn drugi raboti za koi parite bi imale nikakva vrednost vo sporedba so niv:wink:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Имав ама го загинав .... ко ми даваја пари не го давав сега јбг
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.296
Поени од реакции
45.866
не се врзувам за предмети толку ја,во немајкаде многу ствари би шитнал,во темава би пријавил еден сааат(поклон) и еден дрес Милан од Орка шо го купив ко дете штедев за него ептен долго време :).
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Немам нешто посебно, али знам да другар ми има 70 годишно виски од 5кг, ако не ми го продаде или барем да го пробам ќе му го скршам шишето.
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
159
Поени од реакции
13
imam familiaren zlaten prsten so dragi kamenja vo forma na krst (unikaten)koj nikogash ne bi go prodal.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Дали имате некој предмет, било што, што вам ви значи, и по никоја цена не би го продале... Јас на пример, имам голема колекција поштенски марки, можеби многу вредат (можеби!), но не би ги продал по никоја цена... ај пишете вие..
Никогаш не би ги продала цедињата од Evanescence, оригинали, како ни постерите од нив, гитарата како ни колекцијата книги, бидејќи сум фанатик по овие работи... :helou:
 

GothLady

Heinous
Член од
16 јуни 2008
Мислења
283
Поени од реакции
33
Никогаш не би ги продала цедињата од Evanescence, оригинали, како ни постерите од нив, гитарата како ни колекцијата книги, бидејќи сум фанатик по овие работи... :helou:
исто и јас, посебно за цедињата од Evanescence, иако не ми се оригинали :( абе ништо што е поврзано со Еvanescence не давам :icon_lol:
ау да не би го продала мајмунот (играчка) што ми го подари другарка ми....:pipi:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
За ништо не би ги дал дресовите што ги имам.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
По никоја цена не би ги продал Lord of the Rings: Extended Versions и специјалните додатоци!
Никогаш ова нема да се деси, во сеф си ги чувам!
 

_iva*

Шмизла у хороскоп
Член од
6 декември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
8
Јас си имам едно жапче мало, не би го продала по никоја цена. Секогаш си го носам со мене. Од татко ми е. :)

А исто така и мојата гитара не ја давам за ништо на светов. :helou:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
едно ланче имам и не би го продал, и да дојде до продавање 100 денари се обично е ланчето ама не го давам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom