Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
....generalno ...NE....:icon_lol:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Mislam deka toa e poveke prasanje za toa sto i kakva e vrskata.
Dokolku e romanticna,nezna,seriozna....bla bla bla mislam deka ne treba da se slucuva toa.
A ako ti e nekoj ili nekoja za one night stand zaso da ne bi probal/a
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Handsome напиша:
Mislam deka toa e poveke prasanje za toa sto i kakva e vrskata.
Dokolku e romanticna,nezna,seriozna....bla bla bla mislam deka ne treba da se slucuva toa.
A ako ti e nekoj ili nekoja za one night stand zaso da ne bi probal/a
обратно, машко, обратно!!!!!!!!


ух, ама си ги помешал лончињата во животот.:raz:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Handsome напиша:
Mislam deka toa e poveke prasanje za toa sto i kakva e vrskata.
Dokolku e romanticna,nezna,seriozna....bla bla bla mislam deka ne treba da se slucuva toa.
A ako ti e nekoj ili nekoja za one night stand zaso da ne bi probal/a
Brat malku si zgresil.

Koga e vrskata kako sto ja opisuvas noramlno da goltne po nesto ... a isto tak e normalno da goltne i koga e onenight stand (2ca pijane budele resile da se ebat vecerta .. se sinale od ebenje i ... kako da ne i dades malku gelce) .. mislam deka nema da odbie !!:icon_lol:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Zbratko напиша:
Brat malku si zgresil.

Koga e vrskata kako sto ja opisuvas noramlno da goltne po nesto ... a isto tak e normalno da goltne i koga e onenight stand (2ca pijane budele resile da se ebat vecerta .. se sinale od ebenje i ... kako da ne i dades malku gelce) .. mislam deka nema da odbie !!:icon_lol:
pa bratko mislam da ne si sfatil
napisav koga e za one night stand zosto da ne proba????????:raz:

Dolphin напиша:
обратно, машко, обратно!!!!!!!!


ух, ама си ги помешал лончињата во животот.:raz:
Abe masko za mene e taka i jas taka mislam
sea ako ti imas svoe mislenje nikoj ne moze da ti zabrane da ne kazes sto mislis.
By the way....Nisto ne sum pomesal:pos: :pos: :pos:
 
Член од
23 јануари 2006
Мислења
8
Поени од реакции
0
АБе ај сите се карате, кој како си мисли, нека си мисли. Јас ништо не знам за оваа тема, ама ај си претиснав нешто за да гласам, не оти знам шо да гласам :D
 
Член од
24 октомври 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
Вака сеа, дефинитивно поголемиот број од припадничките на понежниот пол не голтаат или ќе го пробаат тоа по долго инсистирање на партнерот или пред него ќе се прават дека го посакуваат тоа само колку да го попалат повеќе т.е во краен случај да бидат повеќе посакувани од страна на партнерот. Али, една порака до сите машки кои ЗАЛУДНО мислат дека постои такво женско што ужива во голтањето, дека сетоа тоа е ГЛУМА и НЕ ПОСТОИ женско кое тоа го сака и едвај чека да го проба!!! :lud:
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
odma demant...procitav deka japonkite go obozavaat toa...ustvari najgolem fetis na japonkite e takanareceniot "ljuboven koktel" ili taka nekako...sto se sostoi od ejakulat od poveke mazi smesano vo edna casa...izvinete so prekinuvam ama moram da idam u WC--->>:pov::pov::pov:
 
Член од
24 октомври 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
Добро, не мора да даваме примери за луѓе кои секојдневно си ја пијат својата урина...така да...:icon_lol: ехехе
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Za zal i toa postoi...sega koga razmislam malku....izvinete uste ednas....:pov::pov:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Соњичка, точно е дека не им се допаѓа на сите жени. На почетокот после оралките плукаат во тоалетна, салфети и тн. Подоцна предпоставувам им здосадува, па сакаат малку повеќе перверзија, прифаќаат наредна фаза - голтање. Секоја жена во животот се запрашува самоиницијативно "Да плукнам или да голтнам?". Некои го прават за да му докажат на партнерот дека "Ако ја сака неговата сперма, значи го сака и него". Има девојки кои бараат и уживаат во тоа. Овие, знаат многу да му го наполнат егото на својот партнер.
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
E sea...samo za da mi dokaze deka me saka...golta...gluposti...so i jas na nekoja ako treba da i dokazam deka ja sakam treba da i gi iscicam site telesni tecnosti bez razlika dali mi se svigja toa ili ne....Ako zenite sakaat da goltaat...be my guest...ali deka toa go pravat samo za da mu dokazat na partnerot deka go sakaat podobro ne....nejkam da mi se izdiga egoto za smetka na nekoj drug....ako veke saka da mi go "digne" egoto...podobro da mi kaze deka sum najubav na svet..deka nema nikoj kako mene i slicni stvari..otkolku da pravi nesto sto ne i se dopagja samo za da dokaze nesto...jas da sum na nejzino mesto..nikogas ne bi go napravil toa od tie pricini....Tolku od mene..
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
gOJDO напиша:
Соњичка, точно е дека не им се допаѓа на сите жени. На почетокот после оралките плукаат во тоалетна, салфети и тн. Подоцна предпоставувам им здосадува, па сакаат малку повеќе перверзија, прифаќаат наредна фаза - голтање.
Не им се допаѓа да голтнат, а им се допаѓа да ја држат спермата во уста подолго време пред да плукнат?:icon_lol: Ако не голта, што потреба воопшто да сака да и сврши во уста? А да, заборавив - за да не мора да се пере постелнина или алишта.
Од кај па сеа перверзија?
gOJDO напиша:
Секоја жена во животот се запрашува самоиницијативно "Да плукнам или да голтнам?".
Да да, ќе нема што да прави, ќе седне и ќе размислува дали да голтне:icon_lol: Во прашање е нешто друго - момент. Ако е попалена, во моментот нема да сака самата да се тргне и ќе голтне, без претходно да се замара со прашања од тој тип кој наведе ти.
gOJDO напиша:
Некои го прават за да му докажат на партнерот дека "Ако ја сака неговата сперма, значи го сака и него". Има девојки кои бараат и уживаат во тоа. Овие, знаат многу да му го наполнат егото на својот партнер.
Не е точно тоа дека ако ја сака неговата сперма, го сака и него. Како што реков, тоа најверојатно е момент кога и не се размислува многу, зависи до кој степен е попалена и ужива во попаленоста на партнерот:icon_lol:
Егото? Страшно нешто:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom