Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Не ме уловиле до сега, освен еднаш, кога бев пионер во тие работи. Во трето одделение, ја си правам чакија, и ѕирна татко ми, а рекацијата му беше: ааааааааааа, овај си га тегле, аххахахахахаха!!!
Трагичното е, расправал за ова и на работа...
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
ма ме немат фатено..па и да ме фатат, кој му ја мисли, важно јас сум задоволна..:D:baeh:
абе важно на тебе да ти улегне па за друго да смо живи и здрави
 

MileJebo

Complete
Член од
7 декември 2008
Мислења
231
Поени од реакции
41
Aха......... American pie, мене ме фати бабами на happy time, и бог да ја умре од инфаркт. Ако се лажеме :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
xexexe :pos2:интересна тема, другар ми ми има кажувано дека ги има фатено баба му и дедо му кога бил мал:pos2: кутрите пукнале од страм
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Интересно е дури и чувството кога некој ќе ви тропне на врата или ќе слушнете некој шум во ходникот.
Иначе мастурбирањето online многу убаво доживување...секако со камера :wink:
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
да за малку.среќа што беше заклучено, па не се отвори вратата. :kesa:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Me имаат фатено додека овај... водам.....

Додека бев во војска, со една од војничките, кај мијанилците, другарот ме виде, се погледнавме јас е насмевнав тој исто така, среќа таа не виде нит слушна нешто:kesa::kesa::kesa:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
...:vozbud::vozbud::vozbud:ти си луд..:vozbud::vozbud:а таа тотално све даските во глаа....:vozbud::vozbud:
...јас ..да ме фата со дечкото...лее брате...ќе летаа глави..хаха(претерав)..незнам од срам незнама шо би правела....:tapp:

Богами ни јас незнам што би ти напраел. А знам за него.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
mi se nema deseno nikad .. a nekad moze da se desi ne se znae niso :) hehe :D
kizz ^^
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
239
Поени од реакции
5
Охх меморис х)) Има ми се случено тоа ,повеке пати.

Летото на планината, јас дечко ми ,другарки.И има само еден стражар којшо го чува летувалиштето, и е татко на една од другарките.
И сеа, една вечер јас и дечко ми сами у собата ,почнааме со тоа,полека,и таман јас врз него се наместив влегува тај а јас така отпозади јасна слика на се *у мене*,и човекот ништо ни а ни б како шо отвори така само виде и си излезе како попарен хахах ама човеци, СРАМ. х))

После ,не сум сигурна дали беше тоа истата вечер не е битно , дечко ми ојдел да се измие да се среде и да продолжеме, и врака се у собата `леле шо ми се деси ц ц ц еваааа пеза` јас така го гледам,`шо се деси бе?` - Абе знаеш миеех се, и пак флезе стражаро, и ми вика шо праеш, а јас пиџамите како шо ми беа до колената факам ги и натргнувам ги ама тава до горе` Ахахахах, колку само сум се смејала на тоа.

А и приметливо исто беше шо секогаш коа ке завршееме одееме до вц, а другарките играа карти ,и ние само поминеме заминеме и овие само се чудат и гледат `зашо вие цело време у вц одат` ахах.

Незнам сварно, за овакви работи сум тежок баксуз и има ми се десено и сама да ме фате мама, тоа беше одамничка ама до ден денес ме држе истио срам од шо беше ептен до толку :jaj:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Еднаш само... И не ми доаѓа памет.. Уште ризикувам :) Ама ако, поинтересно е така :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom