Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
за сега во мојата 9 годисна кариера на мастурбирање, ме нема фатено никој, да не се урочам ама имам добра осет за тајминг, стално кога ке завршам, некој доаѓа, точен сум у секунда
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Се` среќлии... :)
Мене два-три пати ми упаднале, ама сум бил под ќебе, па одма се вртиш настрана и се преправаш дека спиеш....
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.435
Јас имам фатено еден од одделение, во основно - 2 пати:

:arrow: На час по биологија, цел клас го виде, па дури и професорката.
Намерно го стана и го праша што е тоа осмоза, а овој цел збунет почна да блада: „ Момина солза е...!“ :lol:

:arrow: На час по физичко игравме фудбал, а тој беше во соблекувална. Јас се налутив нешто и тргнав накај соблекувалната. Кога влегов - овој ги лепеше плочките! :lol:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Досега никој не ми упаднал на сред маструбирање, но ми се случило повеќе пати после тој ритуал некој да ми упадне у соба и у мене си викам тогаш „јеби си мајката кај најде сега да влагаш не можеше после“ :lol:
Али ми се има случено 2 пати мислам таман на почеток на ритуалот матрубирање да ми упадне некој во соба, али сум бил под ќебе и одма рипам од кревет и тој што влегол ќе рече „еј што ти е се уплаши што влегов“ и ја ќе му речам „не бе, гаден сон имав“ :lol: :lol:
 
Член од
25 август 2005
Мислења
98
Поени од реакции
2
E ova mu se desilo na eden moj drugar. Si sedel doma i mu teknalo da si prai rabota. Arno ama na sredina mu teknalo da zapali cigare. I detevo pusi i prae rabota. Ama glea vratava se otvara i se misli so da skrie pobrgu. I so mislite so skril? Aj cekam ziti sve pogagjajte.Ke vi napisem pokasno Ok?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Па да ви го опрам на сите, не знаете да заклучите врата или некое резе. Пту мајката на сфе ли да ве учам?!!!

него ми текна дека еднаш баба ми ќе ме фатеше на дркање, ама у последен момент ми текна да ставам резе. таа мајка и ибам и на онадење ќе ме фатеше.

После на моите ме исцинкари дека сум прибирал роспии на спање.

Мал бев. јебига.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Во интерес на темата, за малку ќе не фатеа еднаш сите така, со патлаците в раце :pos: :pos:
Сестрата на еден од другарите (кај кој што користевме празна куќа) спаси ситуација што се развика уште од дворот, инаку живи ќе не укебаа :oops: :oops:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
мене не ме фатиле и нема да ме фатат, не го правам тоа при полна куќа, затоа ваљда :pos: :pos: :P
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Инаку еднаш како мал некаде 14-15 години баба ми ме фати кај што глеам порничи (и ебам шпиунот :pos: ), ама јас не заприметив и другиот ден ме заебаваше дали сум го „лупал“... :pos: :pos:
 
Член од
3 септември 2005
Мислења
3
Поени од реакции
0
Me fatija dodeka masturbirav vo osnovno na cas , pa mi viknaa pedagog , pa ispadna deka e pedofil , i me isprati na psiholog koj ispadna deka e psihopat.Od togas voopsto ne masturbiram tuku najduvam drugi da me masturbiraat.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
А бе како можите на час да мастурбирате? :pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
јас не знам, можам да претпоставам дека имаат широки пантолони, седат во задња клупа. Ти како маструбираш у јавност? Рака у фармерки и мало свирање ѓитарче :pos: :pos: :pos:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не морам рака во фармерки.. можам и преку фармерки не е проблем :pos: :P
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Иначе мене никој/а не ме фатил/а,,,,,,барем така мислам сега ако не ми кажале :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom