Гласај: Бојкот на Охридскиот туризам: Сложно, да "неидаме"!

Чисто да се преброиме, колку луѓе се подготвени да го бојкотираат.


  • Вкупно гласачи
    247
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Гомнар.... ова е мојот мобилен 075-983-428
Повели јави се... дај ми и твој ако идам скопје... да се видиме..
ако идаш навака јави се...
Дај ми товј....
Samo da kazam deka ovoj e proveren pacient , narkoman i Vlav koj mrzi Makedonci.:smir:
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
40
Поени од реакции
3
хахахах дан немаш кредит... клошару??? да ти фрлам некој пара??? кучко глупа ... шо не се јавиш... пичкицо... со ова се кажа.... гомно глупо скопско,,, сите сте исти....лол
Е бе море сељачиште - да се плашев од глувци мачка ке носев со мене...лол
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Леле овој ОнТоп :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

ем хакериште,ем тепачиште,ем јак на зборови. Ајде брзо да отвориме тема:

Крај на Кајгана Форумот,охридските хакери напаѓаат!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.414
Хахаха.:pos2: Acid ти реков ќе се разгори оганот. Acid ама прибери и ти тоа IP адресата, и тој да не те тужи што издаваш IP адреси, а веќе во правилата пишува дека нема никакви податоци да се издаваат на одреден корисник на Кајгана Форумот, и прибери тоа геолокаторот или што год да е, ќе те тужи некој за нарушување на приватноста. .
Читај ги правилата, штом веќе се повикуваш на нив. Вака ќе испадне дека само тролуваш. Ова се правилата на игра на која секој член се согласува при регистрација. Ако сакам и на билборд ќе ја испринтам неговата ip адреса, штом се заканил дека ќе го нападне форумот.

4) "Кајгана" може да разоткрие нечии податоци ако се сомнева дека членот јавно ја загрозува безбедноста на податоците и на самиот форум. Со секоја ваша посета на Кајгана форум, вашата IP адреса се снима.
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
HACK THE PLANEET :pos::pos::pos: Serial e звер!
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Гомнар.... ова е мојот мобилен 075-983-428
Повели јави се... дај ми и твој ако идам скопје... да се видиме..
ако идаш навака јави се...
Дај ми товј....
Sto ne ostavis domasen i adresata svoja koga si veke fraer
 
Член од
28 јуни 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
E, dobro be ajde...ne mi e jasno sto voopsto pagate na vakvi provokacii od ohriganive...daj batalete go ziti se...
cisto za informacija, nie skopjaniscata so takvi zakani i koj kogo znael se zanimavame koga imavme po 13-14 god.:tapp:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
OnТop, оdmazni4ka од хи5 ремет да не ти е нешто роднина? Само што таа и физички и психички се закануваше.
Да не ти беше толкку до бојкотов и да веруваше во способноста за туризамот на жителите на твојот град како што напомена, немаше да дојде до размена на броеви и вакви закани. Ќе си пееше let it be, и ако не успееше бојкотов ќе си се смееше. Сега може слободно да те тужат, имаат и докази.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Значи свашта држи земјава. Јебем ли ти гравитација
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
дај бе банирајте го овај онтоп... (овде следвит пцуење и уш некој зборој за кој се добиват бан)...
и ејсид... баш би ми било мило овај фраеров да ја посетит мвр поради заканиве...
и бтв... чоеков го отпишвам од охриѓанец:ban?:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
де де што сте се запнале за Охрид,ок не велам дека 10% нема педери ама за разлика,Скопје има над 50% е сеа види ти тука.а градиште цела е Скопјани.изгледа нема кај да се оди на друго место:smir:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Читај ги правилата, штом веќе се повикуваш на нив. Вака ќе испадне дека само тролуваш. Ова се правилата на игра на која секој член се согласува при регистрација. Ако сакам и на билборд ќе ја испринтам неговата ip адреса, штом се заканил дека ќе го нападне форумот.
Да, да. Ама не сум сигурен дека јавно смееш да разоткриеш нечија IP адреса, или нечии приватни информации. Ги имам прочитано правилата, не се сеќирај.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Да, да. Ама не сум сигурен дека јавно смееш да разоткриеш нечија IP адреса, или нечии приватни информации. Ги имам прочитано правилата, не се сеќирај.
Кај ја прочита ти ИП адресата јавно? Јас се исчитав ИП адреса не видов :toe:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Дајте продолжете со дискутијата како цивилизирани луѓе, а и не знам зошто дозволувате овакви како OnTop да ја уништуваат целата дискусија. Само сакам да кажам анкетата е ставена од 12:30 сега е 17:00, тоа се 4h и 30min, а скоро резултатот е изедначен. Нема врска само 41 луѓе наводно нема да одат во Охрид.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom