Гламстик - Секс Прашања

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Se pali na smrdeni noze
Mojot decko ispadna deka e bolna perverzij,a sto e najloso mene mi se dopagja toa... Koga imame sex tipot saka da bidam so nemieni stapala i mi gi lize ,a iziva da go goram so cigara koga e vo mene... NZ samo kako da se spravam so mirizbtata na moite smrdeni stapala... Saka da imam crno megju noznite prsti i toa go zema so jazikot i mi go dava preku usta.. E vo toa ne uzivam... No ne znam kako da mu objasnam... Ako nekoj imal slicen problem neka mi pomogni.. Blagodaram
is this shit for real?!
ова ко да си подлажува сестрава али аман .....:vozbud:nasty shit!
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.404
Поени од реакции
6.024
Готово ...свршив од смеење :pos2::pos2::pos2:

pomoss!!:(

mnogu mi e srav:SSS....pomognete mi....imam17god...i uste ne sum imala sex..noo strav mi e bidejki ne mi doaga redovno...(mensruacija)...dali mozam da imam sex ako ne mi doaga:?????plsss pomogneteee:SS
Иначе ова е можно(вицот со калуѓерката што затруднела :pos2:)
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
аииииииииии што се дешава со луѓево беее :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Вие сте акнати у глава шо се смеете за вакви ствари.
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Вие сте акнати у глава шо се смеете за вакви ствари.
Вика се исрала на сред секс!
Што треба, да плачам? :uvo:
*не е битно дали е вистина, како дешавка е комедија!
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.256
Поени од реакции
2.248
Жално! Погледнете ги сликите на членовите, 90% од девојчињата се под 15 години! Какви прашања сакате да поставуваат? Но, се чудам што воопшто поставуваат, па на 13-14 години треба уште во песок да си играат, тие се скинале ц ц ц.....

На каде оди светот? За неколку години и нема да биде ништо невообичаено прабабати да ти дојде на свадба, а жените ќе останат со 8 одделение, бидејќи ќе имаат попаметна работа од учење средно/високо школо -> чување деца и прашување по форуми како се ставаат пелени!
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Не знам како до сеа не ви текна дека има сеирџиски настроени луѓе кои немаат попаметна работа и измислуваат ствари ко овие.
цџз.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
is this shit for real?!
ова ко да си подлажува сестрава али аман .....:vozbud:nasty shit!
абре не е ништо тоа, гуглај 2gilrs1cup и види ги од страна и другите сајтови...

фак само што треба да јадам сеа :pov:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Не знам како до сеа не ви текна дека има сеирџиски настроени луѓе кои немаат попаметна работа и измислуваат ствари ко овие.
цџз.
А може и ни текнало па пак е смешно :)
На вицови се смееш? :smir:
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Не знам како до сеа не ви текна дека има сеирџиски настроени луѓе кои немаат попаметна работа и измислуваат ствари ко овие.
цџз.
И јас сакав истово да го пишам,и јасси реков дека се некои зезанции 90% од постовите.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
А може и ни текнало па пак е смешно :)
На вицови се смееш? :smir:
А ти ќе се смееш сестра ти на 13 години да ти дое и да ти напраи "Бато бато, дечко ми ми сврши во газот, дали сум трудна?"
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
А ти ќе се смееш сестра ти на 13 години да ти дое и да ти напраи "Бато бато, дечко ми ми сврши во газот, дали сум трудна?"
1. Неам сестра.
2. Да имав, немаше да ми дојде со тој муабет затоа што немаше да дозволи такво нешто (ќе беше воспитано девојче со прави морални вредности).
3. 90% од муабетот на страната е фејк.
4. Имаш сестра во која не си сигурен и не и веруваш?
5. Why so serious, форум е тука сме за забава. :wink:
6. Иде Нова Година - lighten up.


:coffee:
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.453
Поени од реакции
1.791
Do sega ne sum imala oralen seks pa bi sakala da ve prasam onie sto veke go imate toa iskustvo, dali pred da mu go ispusam treba prvo da mu go izdrkam za da se zapali i da mu se digne ili vednas treba da pocnam so oralniot seks bez prethodno drkanje? Se izvinuvam za recnikot bidejki malku e vulgaren, vaseto mislenje ke mi znaci mnogu pa zatoa ve molam odgovorete no bez ismevanje bidejki ne sum iskusna. blagodaram...:pos2::pos2::kesa::tapp:Uste so samoto toa sto kje bidete nasamo verojatno kje pocnete so nekoja nezna predigra i dodeka da go sobleces na nego vekje kje mu bide dignat. :) Inaku drkanjeto e propratna rabota so oralniot seks i dodeka mu go pusis od vreme navreme vadi go od ustata i drkaj mu go kratko vreme a potoa pak prodolzi so pusenjeto.Pravi go toa naizmenicno i veruvaj mi deka navistina kje mu se dopadne :D pozzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom