Гламстик - Секс Прашања

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
луѓе БЕ ЌЕ ПУКНАМ БЕ ЕЛЛЕЛЕЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.....го сакам многу..што да правам..он само ме искористи ...леле бе као да го искорнам од своето срце ? после него со двајца се мував,ама никако да го заборавам..што да му правам!!!!!!!????
:pos2:

Падвит добар сеир на форумов бе.

А, да. Уште една потврда дека сивата маса кај женската популација се намалува со геометриска прогресија :))))
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
е за ова барав линк да се посмејам :pos2::pos2::pos2::pos2: фала на тој што ја отворил темава :vozbud::icon_surp:icon_surp
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
коментарите и цел сајт Гламстик е за жалење а не за смеење ...
само покажува на кое ниво се моралните вредности кај помладиве генерации ... се ебе се од 13+год ... пишала една на форум дека има 18 и дека немала сексуални односи дотогаш и прашува како е ... а деца од 13-14-16 год и се потсмеваат колку била заостаната шо не се ебала досега и и се смеат ... :tapp::tapp:

Едни касандри, жадиња, и бутновници маме им еба на цела младина ...
само напред ...

денеска е модерно да си курва, наркоман, тепач, зомби без мозок, материјалист, манипулатор, итн итн ...

почитувајте западни вредности .. само напред ... кој идиотизам е целава страна ...
не ми се верува .. па и кој ја администратира незнам како може да дозволи до толку слободни муабети ...

ова можеби во многу помали размери се дешавало и порано ... ама денеска се зима здраво за готово дека е правилно така ...

има ли начин да се поведе постапка и да се испита кој стои позади таа страна... сноси ли тој одговорност со дозволување на такви коментари ... после ќе гледаме на вестиве педофили секој ден ... кога дозволуваме и не си ги контролираме децата и ни се ебат од 13год така и ни треба ...

ПС: Смешно е додека имате 15г ... здравје боже ќе имате деца ... зар сакате ова да биде нормално ... чукнете се у глава ... пазете шо посакувате .. :toe:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Odgovorete mi tie sho znaete
Decko mi od ko ke svrsi mu pajga, dali e toa normalno ili ne? I ednas se ima sluceno od ko svrsi posle toa imavme pak seks (normalno deka so kondom) i toj po nekoe vreme ne mozese, ednostavno mu padna i ne mozese.Sakam da znam dali e toa normalno oti mene me plasi da ne ima problem...odgovorete mi tie sho znaete...fala odnapred...
:vozbud:
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
359
Поени од реакции
21
:jaj:
2 prasanja :) neiskusna
IMAM SKORO 16 GOD I BI SAKALA DA VE PRASAM VO SLUCAJ DA SAKAM DA VODAM LJUBOV SO NEKOJ KAKO DA SE DEPILIRAM NA INTIMNITE DELOVI I DALI TOA E ZADOLZITELNO?
VTOROTO PRASANJE E -BIDEJKI SUM MALKU POLNI4KA PA DALI MORAM DA OSLABNAM ZA DA STAPAM VO ODNOSI SO NEKOJ BIDEJKI NE MI SE DOPAGA IDEJATA NEKOJ DA ME VIDI GOLA SO VISOK SALCE :/ AJDE NEKOJ AKO IMA ODGOVOR NEKA MI ODGOVORI VE MOLAM.FALA.


Re:2 prasanja :) neiskusna
:uvo:Depiliraj se na kozmeticar bidejki taka kje pomines najlesno zatoa sto sama kje zaglavis dooolgo vreme,kje te boli mnogu povekje bidejki nemas iskustvo i plus toa nikogas nema da uspees toa da go napravis ubavo kako sto go pravat tamu.Inaku za visokot kilogrami ne se grizi tolku bidejki na golem broj maski malku salce im e seksi i simpaticno a i plus toa ne treba da si go menuvas izgledot poradi nikogo zatoa sto bi trebalo da te saka onakva kakva sto si. No dokolku toa ti preci mozes da simnes nekoe kilce zaradi sebe i za tvojot izgled :) pozz


----------------------------------------------------------------------------------


seks bez zastitaaa :/
pa vaka imam redoven sex so mojot de4ko i toa bez zastita ...jas mu immam kazano da imame so zastita no toj veli deka poubavo mu bilo bez...a nikogas ne svrsuva vo mene ne SMEE :)... pa mozno li e da dojde do nesto seriozno ... i koi bi bile simptomite.. znam deka ima sekakvi bolesti ama koi se simptoomite vo slu4aj nedaj boze da dojde do niv :S ???????????plz help
blagodaram odnapred

mucenc3 - 21/12/09 @ 02:21 - Пријава Re:seks bez zastitaaa :/
i jas imam seks bez zastita :) decko mi 2 pati mi ima svrseno vo mene :) koskite mi se tresat :)izgubenata - 21/12/09 @ 02:35 - Пријава Re:Re:seks bez zastitaaa :/
hehe abe na mene ne mi se tresat koskite poso ne mu davam da svrsi vo mene znae deka to NE mu e dozvolenoo no strav mi e od polovi bolesti :Sscarlett - 21/12/09 @ 13:13 - Пријава Re:seks bez zastitaaa :/
Сите полово преносливи болести имаат различни симптоми мила. Некои воопшто и немаат симптоми.kitten83 - 21/12/09 @ 14:37 - Пријава Re:seks bez zastitaaa :/
Ve molam zenski procitajte gi statiive na sajtov i obrazuvajte se malku.....i naucete da kazete NE na seksot bez kondom! http://www.notformen.mk/zdravje-i-fitnes/zdrav-seks.htmlkikicat - 21/12/09 @ 15:52 - Пријава Re:seks bez zastitaaa :/
Sto se odnesuva do polovo prenoslivite bolesti, gi ima mnogu i sekoja si ima razlicni simptomi kako na pr. peckanje, cesanje, bolki vo dolniot del na stomakot, promena na bojata i mirisot na sekretot i mnogu drugi. Zatoa pamet vo glava i od sledniot pat koristenje kondom.A isto taka pretpostavivam deka si mlada i seuste ne sakas da niskas bebece a bez razlika sto toj ne svrsuva vo tebe mozes i da zabremenis od predsemenata tecnost.pozzzАнонимец - 21/12/09 @ 17:38 - Пријава Re:seks bez zastitaaa :/
strasnoo........ i mene me zaplasivte....... :0 koristete zastita za da ne dojdete do nesakani posledici:)Анонимец - 21/12/09 @ 19:18 - Пријава Re:seks bez zastitaaa :/
dada fala vi na site za sovetite :((( eptenn me isplasivte :((( od sega na tamu ke koristam zasitita OMG :/ fala !!!


-----------------------------------------------------------------------------------
Анален и орален секс
Значи вака: Имам 18 и пол години и сексуално активна сум скоро месец и пол но само вагинален однос сум имала оти пробавме анален и ме болеше многу би сакала да знам до кога можи да ме боли? И уште нешто би сакала да се обидам со орален тој мене ме има лижено но јас него не па сакам да знам каков вкус има тоа и дали смеам да голтнам од течноста или не? Дали тоа е гадно или не? Фала однапред.позз

Анонимец - 21/12/09 @ 18:58 - Пријава Re:Анален и орален секс
АБЕ НЕ Е ГАДНО ПУШТИ ГО НЕК ТЕ СКИНЕ НЕК ТЕ ЕБЕ ДОДЕКА НЕ МУ СЕ СТВРДНЕ ПОСЛЕ ДАЈ ЈА ЌЕ ТЕ ЕБАМ АХХ АХХ ЌЕ ТЕ ЕБАААМ
anastazijaanni - 21/12/09 @ 19:04 - Пријава Re:Re:Анален и орален секс
се извинувам ради овој коментар, тоа беше мојот брат од 13 години, стварно извинете :)
а што се однесува со случкава, се сложувам со доле коментаров од бејбигрл.
babygirll - 21/12/09 @ 19:02 - Пријава Re:Анален и орален секс
За време на аналниот ќе те боли првите неколку пати, но не се тоа неподносливи болки како што некои ги преувеличуваат на сајтов, а потоа ќе си немаш проблем :)

А за оралниот, иако им се гади на повеќето девојки, доколку си баш „напалена“ со задоволство ќе го направиш тоа, така да одбери си добар момент и СРЕЌНО :)
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Хаха, прееска почитав неколку и се прснав од смеење. Значи шо нема по светов. :tapp::vozbud:
 
F

FuckYouAll

Гостин
Ve molam odgovorete pobrgu nemam vreme
VE MOLAM SAKMA DA ZNAM.imav analens seks.Deckoto ne mi sfrsi vnatre no toj koa go izvadi mu potece vednas poto4no mu prsna.seplasam da ne mu prsnalo kon mojata vagina.jas go prasav i toj bese siguren deka ne mu prsnalo no sepak se plasam da ne sum znaete.A napravivme test posle 7-8 dena znaete koa imavme sexs.testot bese negative.NO SEGA MI DOCNI VEKE 3-4 DENA SAKAM DA ZNAM ZOSTO BI MOZELO DA MI DOCNI I KAK I STO DA NAPRAVAM ZA DA MI DOJDE, A ZNAETE TOLKU MNOGU SE NERVIRAM STO MI IDE DA PADNAM VO NESVES.BI GO CENCELA SEKOJ ODGOVOR.FALAAAAAAAAA OD NAPRED?!

Анонимец - 20/12/09 @ 14:08 - ПријаваRe:Ve molam odgovorete pobrgu nemam vreme
aj ma ne go postiraj prasanjevo 5 milioni pati dosadna si.

i nie od kaj da znaeme dali si trudna zatoa postojat kondomi

ne bidi glupa da prasuvas kako da ti dojde.

aman vise.Анонимец - 20/12/09 @ 14:20 - ПријаваRe:Ve molam odgovorete pobrgu nemam vreme

ebisi mater!:pos2::pos2:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.457
Поени од реакции
28.691
Se pali na smrdeni noze
Mojot decko ispadna deka e bolna perverzij,a sto e najloso mene mi se dopagja toa... Koga imame sex tipot saka da bidam so nemieni stapala i mi gi lize ,a iziva da go goram so cigara koga e vo mene... NZ samo kako da se spravam so mirizbtata na moite smrdeni stapala... Saka da imam crno megju noznite prsti i toa go zema so jazikot i mi go dava preku usta.. E vo toa ne uzivam... No ne znam kako da mu objasnam... Ako nekoj imal slicen problem neka mi pomogni.. Blagodaram

Sex so tepanje
Ve molam pomognete mi so nekakov sovet!! Se ebavav so eden muvac,go znaev 3-4 dena i bese navistina prekrasno.. Problemot e vo toa stotoj dodeka me dupese mi mavase slakanici i se cuvstvuvav kako na nekoj pornic,i so e najtragicno i mene mi se dopadna toa i i jas pocnav da go tepam i uzivavme... Ali imase edna dopolnitelna stvar koja taa vecer nego go zapali v kraj a toa bese deka imav menstruacija a on me lizese na klitoris,a otkako svrsi me natera da mu go pusam so sila i jas mu go pusev i bev na 7mo nebo.. Mojov problem e sto mislam deka se vpustv vo sadomazohisticka seksualna vrska i mi e strav da ne ne uzivam vo obicniot sex

SEKS SO HRANA
NZ KAKO DA VI KAZAM PRED NEKOJ DEN IMAV SO DECKO MI VO KUJNATA NA NEGOVATA BABA...NEKAKO SE ZANESOVME I TOJ POCNA DA MI STAVA RAZLICNI RABOTI VO MOJATA VAGINA A POTOA GO LIZESE I BESE NESTO BLISKU DO SOVRSENSTVO...NO SEKAKO SOVRSENO NE POSTOI PA TAKA MENE OD VCERA NESTO UZASNO ME LUTI VO VAGINAVA DALI MISLITE DEKA MOZE DA E NESTO POVRZANO SO TOA...VE MOLAM KAZETE MI NZ STO DA PRAVAM A NA GENIKOLOG MI E SRAM DA ODAM, IMAM SKORO 17

sexxxxx so bratuced
imam 14 godini i imam imano seks so mojot bratuced.... go sakam mn iako mi e bratuced ... kazete mi sto da pravam ... da ostanam so nego ili da go otkacam... mn go sakam ... pls pomos

Help!!
Imavme proekt za skolo i jas bev vo grupa so edno dete.I negovite ne bile doma i on me vikna kaj nego da go pravame proekto,toj celo vreme mi se dodvoruvase i takvi raboti.i pose pocna da se doblizuva do mene i proba da me bace ama jas se trgnav i on pravo vrz mene se frli i pocna da se soblekuva jas u taj moment neznajaah so da praam...i beh pobrkana i taka toj pocna da me soblekuva a jas beh cela isplasena neznajaah so da praam i znatee neli veke so mi se sluci...imame odnosi !!I sa sekoo nedela odam kaj nego imame odnosi uti on mi se zakanuva oti ke me kaze na rod i niz celo skolo i jas moram da mu dadam sa duri saka da pravame i oralen ve molam za pomos ..se custvuvaam grozno

AU >.<
Lughe sto li moze da go predizvika ova kazete se posraf na sred sex D:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Здраво девојки
Сакам да ве прашам дали го познавате и дали досега сте имале некакво искуство со т.н. Скопски Казанова ?? Се вика Марко, учи во орце 4та година. Досега зафркнал, измамил, легнал и откачил повеќе од 150 девојки од скопје. Меѓу нив спаѓам и јас. Прво шармира, па симнува ѕвезди, потоа ќе направи со него да се чувствувате најубаво и најсигурно на свет и ќе му пружите се што ќе посака, ќе ве легне, и на крај кога ке му здосадите, или ке ве вара со друга или ќе ве откачи и игнорира, а во некои случаи ќе исчезне од било каков контакт со вас.
Јас сум револтирана од неговото однесување, и доколку има девојки овде кои биле заебани од него нека пишат. Да се договориме да превземеме нешто. Не смееме да дозволиме да бидеме искористувани и некој да манипулира со нас !!
Доколку има некоја план како да му се одмаздам ве молам пишете !!

_______________________________________________________________


imav 12godini koga se razbudiv srede nokj i slusnav nekoe stenkanje i mislev deka e majka mi i deke ima bolki vo stomakot zaso togash imase problemi so stomakot.Pocnav da vikam "mamo",mamo i ona dojde so decko i so koj sto ziveevme zaedno.I jas i kazav deka mislev deka ima bolki vo stomakot,a ona mi kaza deka nemala tuku deka sigurno bile komshiite.Po nekolku godini ona mi kaza deka togash imala sex i jas sum gi prekinala.I od togash se custvuvam grozno koga ke pomislam deka majka mi ima sex,deka pusi kurevi(izvinete na izrazot).Sto da pravam za da ne mislam na toa deka i majka mi ima sex kako site?

btw sega imam 14.5 nakaj 15godini

____________________________________________

Zmija u gaz

Girls imam seriozen problem... Pred 3-4 dena decko mi me dupese u gaz za prv pat i potoa ne mozev da si sednam na gaz samo na kurot mozev da mu sedam dodeka e vo mene,ili na stomak da lezam a po 1 den mi izleze kako crevce od dupkata od gazot i me boli i me pece.. NZ sto da pravam imam 14 god i strav mi e da mu kazam na moite da ne mi vikaat za mojot lifestyle.. Ve molam pomognete mi

----коментар
AJDE BE DEVOJCE NEMOJ DA KAZUVAS TAKVI RABOTI OVDE ODI EBI SE SO DECKOTI I SO DR I NEKA TI IZLEGUVAAT I KROKODILI OD TEBE:muahaha:
 
Член од
10 март 2009
Мислења
1.300
Поени од реакции
1.161
pomoss!!:(

mnogu mi e srav:SSS....pomognete mi....imam17god...i uste ne sum imala sex..noo strav mi e bidejki ne mi doaga redovno...(mensruacija)...dali mozam da imam sex ako ne mi doaga:?????plsss pomogneteee:SS
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
Читам и не можам да се изначудам. Ова не е за смеење, озбилно. Уште не знаат газот да си го избришат, а се понашаат ко ...
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ц ц ц не се греота децава, греота се волоине што им стаиле нет... кој им ја пунел тоа главата со вакви (дез)информации :wtf:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom