Гатање, видовитост

Дискусија во форумот 'Мистерии' започната од Perdika I, 22 декември 2007.

 1. Perdika I

  Perdika I

  Член од:
  22 август 2006
  Мислења:
  411
  Допаѓања:
  857
  Гатачкава Пера од Прилеп стварно погодува работи што ќе ви се случат или вејќе се случиле, гледа на кафе кошта 50ден така го дери народот.
  Можете да ја најдите во населба Тризла:D:D мислам на улица беровска кај сокарата нз точно:)
  еве сеа некој шо бил кај незе можи да кажи искуство какво има:)
   
 2. Божино

  Божино 4815162342

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  8.091
  Допаѓања:
  11.712
  Мене ми погоди име, презиме, датум на раѓање, и ми рече дека во некој претходен живот сум бил син на ангел :icon_eek::lazgo: :lud:

  П.С Со баба ми се пријателки :pos2:

  Инаку аранжманот од 50 денари опфаќа:
  1.Кафе
  2.3(три)лајчина шеќер
  3.Гледање на минатото, сегашноста, иднината:vozbud:

  Ова го нема ни у Грчка...
   
 3. Perdika I

  Perdika I

  Член од:
  22 август 2006
  Мислења:
  411
  Допаѓања:
  857
  заборави нешто ...
  доколку сте пушач ви следи и една цигара да се запали со кафето, немора да носите цигари таја е гратис од тетка Пера:D
   
 4. ThugProphet

  ThugProphet I'ma die a hustla!

  Член од:
  14 јули 2007
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  8
  Sto se ovie sranja vo zivotot be?? Iskreno, za mene ako zboruvam, ne veruvam vo ovie raboti. Pred se, nema licnost so takvi sposobnosti da ja gleda idninata. Edinstven takov sto go poznavam e Master Yoda od Star Wras, samo toj mozese da ja vidi idninata, i toa ne jasno, samo maglovite.
  Ajt
   
 5. SSS-Stolica

  SSS-Stolica Гостин

  mene majka mi mi kazuvala za vakvi gatacki.Odela majka mi nakj GTC i po nea nekoja ciganka se i kazala sto ima vo zivotot so i se slucilo i kazala deka ima 2 deca(jas i brart mi )i kazala deka pred 3godini pocinal tatko i (mojot dedo bog da go prost)i majka mi od so ne sakala da ja slusa i dala 100den i si otisla
   
 6. Out Of Reality

  Out Of Reality

  Член од:
  5 јануари 2008
  Мислења:
  2.493
  Допаѓања:
  2.341
  Пера сто посто е добра жена:) во потрага по друштво, не ми е за да ми гледа туку уз кафето муабет ке си направиме :)
   
 7. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.570
  И што ако и кажала тоа ????? од кај знаеш деак тоа не им го кажува на сите, ако била редовна пред ГТЦ може те видела и тебе и брат ти заедно со мајка ви, а мајкати може носела и црно и по тоа видела дека жали е тука шансите и биле 50-50 и и се погодило.

  ОВА СЕ СРАЊА.

  и кај туку отварате теми за вакви Бабини стотинки,. те за Пера од Прилеп те за Крсте од Свирипичино....
   
 8. Devil-King

  Devil-King Пациентот од Бардовци

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  1.010
  Допаѓања:
  66
  Абе таја пера ако стварно гатала у пичку материн, дефинитивно ќе работела у Наса и незнам каде.
  А пошто еве од прилепов сум, дај нека дај некој адресата и одма и одиме на пера да видам колку ќе ми погоди.Ако погоди стварно све, ќе го снимам целото срање да се уверат мн луѓе.
   
 9. Milanez`

  Milanez` Tutta lα miα vitα...

  Член од:
  6 август 2007
  Мислења:
  13.772
  Допаѓања:
  4.534
  мафијозо, крадење паре, бабини лажги ...:tepa:
   
 10. Акаша

  Акаша Hydra

  Член од:
  28 мај 2006
  Мислења:
  1.684
  Допаѓања:
  128
  Абе вие сериозни сте Сабинчето, Пера уште за кој ќе се отвори тема.Ова се живи глупости.Има еден тип у Скопје шо гледа Кис го викаат чудно уште нема тема :pos: Инаку кога бев основно со една другарка бевме кај една гледачка чисто за зафрканција, гледаше на кафе, икона и слика :pos:
   
 11. Точкест

  Точкест I'm Awesome

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  7.641
  Допаѓања:
  449
  Ахам една гатачка од Маџарри им гледала на другарки и на едната случајно зрно кафе и се паднало у шољата. Гатачката и рекла дека зрното значи една желба која ќе и се исполни ама зрното морала да си го бутне во аналниот отвор.....свашта
   
  LustingVertigo, alekjov, Michael Myers и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. SV-Strange

  SV-Strange Sorcerer Supreme

  Член од:
  27 август 2007
  Мислења:
  3.604
  Допаѓања:
  367
  :nesvest: Е и вакво нешто досега не сум слушнал лелеее ... а има еден педер во Струмица, не ми текнува на името, абе девојчиња секој ден кај него на кафе одат :nesvest: да им гледа :kesa:
   
 13. Perdika I

  Perdika I

  Член од:
  22 август 2006
  Мислења:
  411
  Допаѓања:
  857
  брат во тризла на беровска кај сокарата ќе ти кажа лујџе кај седи таја таму е:D:D;)
   
 14. Chombe_United

  Chombe_United Да ми бричите ташаците!

  Член од:
  14 декември 2007
  Мислења:
  8.810
  Допаѓања:
  450
  А бе мора некако да се заработи за живот. Се додека има шупелки кои одат по такви работи и веруваат во гледање на кафе, ќе има и гатачки како стрина ти Пера!
   
 15. Адриано

  Адриано Гостин

  Го знае некој Дуле Бајачот од Велес.
  Епа он има предвидено дека во Велес ке има земјотрес во 2004 ама за негова несреќа немаше:pos2: ..
   

Сподели преку: