Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Оффффффффффф, камо денеска да беше само и слободно, ќе те изедеф бе злааато ... Ај утре ќе биде ако не денеска ... Те сакам :devojkr: Многу :bilover:Премногу :kiss:Неможам без тебе, и без твоите глупости .... :back:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Еј утре сум на вожња, задутре полагам... нема одсабајле повеке да сме заедно. :kesa:
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
A znaci vistina bilo toa deka ljubovta e slepa a? Epa slepa sum bila i jas. Ne gledav nisto okolu mene osven tebe, a sega svakam kolku sum propustila. Kolku ima luge sto se milion pati povredni i pozabavni od tebe.... Epa sega se moite 5min. Dodeka jas se zabavuvam, ti se nerviraj i sedi si vo neizvesnost. Ke doe vreme koa ke zatropas na mojata vrata.Uste sega na pocetokot se gleda kakov ke bide krajot...:zlo:
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
dobro be zaso se ponasas taka kao dete? ne ja sfakam poentata ako se karas so niv, ali posle nemoj ja da ispadnam kriva.
a ustvari ja nema ni da dozvolam da se desi nesto radi takvi banalni gluposti sto se samo rezuktat na vaseto detsko ponasanje.. abe daj osvestise ne ti lici na godinite...
P.S. i pak te sakam be
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ќе те видам утре:vozbud: конечно.Леле што би ти направила:vozbud:
Те сакам како што никој досега не сум го сакала,ниту некој ќе може да те сака повеќе од мене.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Т
Е


Љ
У
Б
А
М
.







:gush:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Necrophilia напиша:
Еј утре сум на вожња, задутре полагам... нема одсабајле повеке да сме заедно. :kesa:
Ќе видиме за тоа:)
Те чекам накај 10, 10 ипол:))
Милооооооооо, сонувааааааај меееееееее!!!!!!!!! (се надевам се слуша до Чаир!)
Те сакам злато
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
:wub:My eyes are red like this wine that I’m drinking. They are red like my heart that is beating only for you. The roses in my garden are also red, red like you hair, like you’re smile. Now I love you, now I miss you, I want to hug you, I want to KISS YOU:wub:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Само сакам да ти кажам дека мн ми недостасуваш и дека коа ќе ми се појавис пред очи мислам дека ќе те изнагушкаам ииии :back: мн ми недостигаш бебенце мое најслаткоооооооооо :( :( :( :( :( сакам да ми те видамммммммммм
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Не мора да значи дека ако не покажувам во моментов дека не те сакам!Напротив те сакам како никој до сега!Меѓутоа и мене ми е дозволено мислам некогаш да не се осеќам топ и да се посветам малце на некои обврски!
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Утре ќе ги откажам сите обврски, не одам нигде, и цел ден ќе бидиме заедно :)
Имам спремено мал говор за тебе, се надевам дека ќе успеам пак да допрам до тебе :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Posle edna razocaruvacka nedela, konecno ke se vidime utre.Ke ja pocustvuvam povtorno toplinata na tvoite pregratki i neznosta na tvoite baknezi.Te sakam zlato.Utre mi izgleda kako cela edna vecnost.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Мило, со среќа утре! Стискам палци!
И да - петок!!!! Ќе си поминеме одлично, важи? Те обожавам!
п.с. Сабајле беше... Мммм:)
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
I pokraj vetuvanjata koi si gi dadov sama na sebe sepak ne uspeav da ostanam cvrsta do kraj. I ovaa vecer proleav solzi. I ovaa vecer pomisliv na tebe. I ovaa vecer se vrativ vo minatoto.... No, znaj ova bese posleden pat da potecat solzite za tebe. Sega navistina e kraj....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom