Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
It was not friday, but you went down, all the way, baby. :)
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
денеска е посебен ден. од денеска никогаш повеќе нема да го слушнам твојот одвратен глас и се надевам нема да те видам пак!!!
и во врска со љубовта сакам да ти кажам дека ТЕ МРАЗАМ!!!
уствари,толку си ми безначаен што ништо не осеќам за тебе!!!!
ај мафними се засекогаш!!!!!
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Koga i da kazam Kraj e, Gotovo e, ne patam veke, nema pricina da se nerviram, da leam solzi....Koga i da si pomislam na toa ti vednas se pogrizis toa da ne ostane taka. Kako da mi gi citas mislite. Ne mi davas da se oporavam od edno do drugo razocaruvanje. Ne mi ostavas vreme za da ja sogledam svetlata strana. Ednostavno me dokrajci. Me skrsi... Sto uste sakas??? Zarem ne si svesen kolku me boli? Svesen li si kolku trud me cinese da se prepravam pred Tebe, pred Nea, pred site ostanati. Znaes li kako e da se smees a da places vo dusata??? Izgleda dena ne znaes, a iskreno ti posakuvam i nikogas da ne doznaes...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Женските злато не се кучки туку мачки!
Кучка е женки род од куче,а кучињата се верни до гроб!
За разлика од нив мачката го сака газдата додека ја храни,ја гали и обрнува внимание,ако од некој друг добие повеќе храна,ако и обрнува повеќе внимание ако ја мази пази,разгалува без око да и трепне го напушта првиот газда,без поздрав само со некоја гребаница,која не ретко останува лузна!:smir:
Те сакам мило!:back:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Sekoj den so tebe e nesto posebno i neopislivo srcuska moja....Toa sto se slucuva megju nas e nesto prekrasno sto ni samata nemozam da go objasnam toa custvo za period od 5 meseci....TE SAKAM PANDIC MOJ
P.S.Fala za vcera nemozam da ti kazam kolku me povrza so tebe ...;) so samoto toa sto dojde...
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
znaci ne bile samo zhenite sho pishuele tuka...respekt na mashkite...aj ja valjda kje vi se pridruzham vo nekoe sledno izdanie :)
 
С

Сатори

Гостин
Кога ќе почнеш да слушаш што зборувам, можеби многу работи ќе се расчистат, а кога јас ќе научам како да се смирам, можеби и иднината ќе ни биде...можеби ќе имаме иднина.
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Koga sum sama, taguvam po lugeto, koga sum vo tolpa,placam da sum sama.Samo so tebe sum ispolneta vo svojata samotija cuvtvuvajki se kako siot svet da e moj, nas, tvoj, nikogas osamen i tug.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Сакам да ти кажам дека веќе ич уво не ми чуе ни за тебе ни за ниедно друго женско битие, ФАКТ е дека не си за мене тоа можеше одамна да ми го кажеш а не ја да си лупам глава од ѕид. Ј*беш љубав то није смисао живота... ...Му рече мечето на мачето и си отиде.....
ЛАВ ЈУ
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Мwах,мwах,мwах...гуш,гуш,гуш...and a couple of бла,бла,бла...:back: :love2::blabla:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Ти си најдоброто нешто што ми се случило.
 
С

Сатори

Гостин
Не можам веќе...готово, те сакам човек!А тоа ме нервира....аааааа се ќе убијам.
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
ne mi se veruva deka se desava se isto kako lani..............se nadevam samo deka nema sito da se zavrsi:(
 
С

Сатори

Гостин
I love u...
I need u...
I miss u...
I hug u...
Не се ни обидувам веќе да се трудам да не мислам на тебе...ми фалиш и одвај чекам да идам на таа глупава екскурзија и да се вратам...да те гушнам само, не сакам др.
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
Во врска со љубовта сакам да кажам: прва наредна и најбрза прилика се врајкам скопје за да сум до тебе :back: те сакам :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom