Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јуни 2006
Мислења
280
Поени од реакции
5
Не постоиме веќе...како поминува времето така се губи се...Ама зашто?!?!?!?!
Неможам да го најдам одговорот..колку само пати ја удирав главата во ѕид и разлислував..одговор нема!!!
Така треба да биде...
А знам дека можеме да успееме,ама ти со твојата избувливост и нервоза ништо нема да постигнеш во животот...
Ти ја дадов душата,телото,ти го дадов своето ЈАС,ти се предадов цела...а ти незнаеш да го цениш тоа!!!!!!
Изгубена сум ...1 година и 8 месеци.. многу планови имавме,каде се сега???
МЕ БОЛИ!!!!!!!!!!!
 
С

Сатори

Гостин
Те сакам, те сакам, те сакам, те сакам, те сакам,те сакам..................................ааааааааааааааааа, колку многу те сакам!
 
Член од
22 април 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
hehe

nema nikogas da i kazam nesto jas na taa sto sum ja sakal,kako i da e sekoj nekogas ke ostane dlaboko razocaran i ke se sekjava samo na ubavite momenti. Zatoa jas na ovie moi 18 god mislam deka najdobro od se e da si go sfatis kako zabava zivotot zatoa sto mn e tesko da najdes zrela licnost na ovie godini sto ke moze da te sfati potpolno.
najtesko od se e da mu veruvas nanekogo,a deneska 5% od lugjeto se iskreni, no jas najvekje na svet sum radosen zatoa sto uspeav da si rascistam samiot so sebe i da sfatam deka imam uste mn godini dodeka da se ozenam i samo togas ke ja baram vistinskata ljubov.

neli sum u pravo?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
691
Поени од реакции
3
Denes mi bese najlosito den vo mojot zivot,i toa po tvoja zasluga, iako znam deka poveke nema sansi za nas srcevo ne saka da prestane da misli na tebe, no zosto, zosto ne mozam da te zaboravam,zosto ne mozam da svrtam nova stranica od mojot zivot,zasto dodeka ti si go zivees zivotot ja sedam doma i patam,zar ne mi e dovolna bolkata so dosega mi ja nanese,sepak iako mene mi e tesko sakam ti da bides srekna bidejki ednistvenoto neso so me uspokojuva vo momentot e toa so znam deka si srekna.
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Pomina najlosoto. Gi proleav site solzi, nemam veke ni sili za plakanje. A i sto bi postignala ako samo leam solzi...
Kako i da e... Ti ja posakuvam celata sreka na svetot. Se nadevam deka ke se pocuvstvuvas so nea taka ubavo kako sto jas se pocuvstvuvav so tebe...
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Готово е! ГО-ТО-ВО!!!! Играчка не сум, и знаеш колку ми е гајле шо имаш намера за таа другата, бегај гони се подалеку ИДИОТ!
ПАтем си пишувам со друг, и немој после пак да сум чула, абе не чини тој, глуп е, сељак е! Не ти се мешам повеке јас тебе, али ти мене ни збор настрана!
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Ах милооооо, како сме тргнале со ова нашево ... Ептен ми е убаво со тебе ... Утре има да биде интересно суртук еден ... ТЕ САКАМ и сакам да си поминеме најубаво ... :devojkr:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Да ти е*ам љубовта. Кучка беше, кучка остана, па сега дури и сакаш мене пес да ме направиш
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
879
JuveFan напиша:
сакаш мене пес да ме направиш
Аф! Аф! :helou:

Он сабџект: Вифито боље функционира него ја и ти! :) се шалам...добро протеравме јас и твојот ПМС период...ретко се случува ова...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
691
Поени од реакции
3
Me boli faktot so ne sakas da se soocis so visitnata,zaso ne mi kazes vo lice tuku cekas drugi da mi kazat,navistina me razocaraa tvoite posledni postapki,so mislis polesno ti bese da izbegas,koa vaka ne mozese da mi kazes ne znam kako bi se custvuvala da se vidime lice vo lice ili mozebi i togas ke pobegnes.Ako taka mislis da si gi resavas probleimte vo zivotot blaze si ti.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Убавоооо слушнав ?!?!!! Ми рече ТЕ САКАМ ?!?!? :kiss:

НИКОГАШ не го очекував ова, најмалку од тебеееееееее .... И сега незнам што понатака ... :gyh:
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
понекогаш значи стварно можеш да ме натераш да се замислам :raz:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Сакам да ти кажам големо ФАЛА зашто си со мене во овие тешки моменти...ТЕ ЉУБАМ МИЛО!!!:back:...
 
С

Сатори

Гостин
Ме полудува фактот дека те немам видено...знаеш ли ти тоа???
И + тој мојот бивши, морон...јас треба да го трпам.:jaj:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom