Вицеви без наслов 2 дел

Птичји Грип

Без влакна на јазикот!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
770
Поени од реакции
7
Што разликата помеѓу Психијатар и Психично болен?
Психијатарот има тапија дека е нормален.

Дедо ми е светски рекордер у нуркање.
Пред 12 години влезе у Вардар -> сеуште му мерат.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
453
Трпана ја прашува мајка и
Т: Мамо абе Трпе ќе ме носи у кино
М: А на што филм ќе те носи?
Т: На хорор мамо
М: А неможе ќе ти биде страв па он да те гушка
Т: Епа ќе идеме на љубовен филм
М: Неможе после тоа ќе го праите тоа
Т: Епа добро ќе гледаме комедија
М: Е тоа веќе може идете ајде
се вратила Трпана и ја прашува мајка и
М: Како беше у кино
Т: Да не ме држеше Трпе за пи**а ќе се измочав од смеење
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Две циганки се сретнале по улица и едната вика:
-Бре бре што си убава денеска.
-Аааа,фала на елементот!
-Мори глупа една.Не се вика елемент,се вика компликација!
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
453
Седи гуштерот на еден камен доаѓа пилето и му вика
Г: пиле ти се пуши џоинт?
П: ајде бе
пушат еден и му вика
Г: пиле осеќаш нешто
П: нито
Г: како бе ништо ај уште еден
и го пушат и тој
Г: пиле осеќаш сега нешто бе?
П: не бе нито не осеќам
Г: како бе и мота најголем џоинт
го пушат гуштеров веќе неможе да гледа
Г: пиле сега осеќаш ли нешто бе
П: не бе нито не осеќам, ниту рацете ниту главата нито
 

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
Otisol trpe na doktor i go prasal Trpe doktorot:
-Doktore kako da imam sex so zena mi a da ne zabremeni?
-Pa vidi vaka stavi go ova na penisot-mu podava kondom.
-aha fala mnogu doktore.
Taka Trpe se vrakal nakaj doma i razmisluval sto e penis.
Koga stignal toj doma ja prasal zena mu:
-Da ne znaes kade mi e penisot?
-Ne ne znam Trpe.
-Togas prasaj go najstariot sin moze on go cackal.
Taa go prasala i odgovorila:
-Ne ne go cackal toj.
-Togas prasaj go pomaliot toj mora se da cacka.
Taa go prasala i najmaliot sin i mu odgovorila deka toj ne go cackal.
-Epa zeno so da ti kazam.Daj proveri da ne si go dala na komsivkite koa si im davala neso zejtin,ajvar vegeta takvi stvari.
Taa bila no ne go nasla penisot.
Togas trpe odgovoril:
-Lele vise ova sea na kur da go staam!?!?!?:pos:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Си била Трпана и отишла на гинеколог.
Трпана: Докторе помагај...ми паѓаат влакната од п...а!
Докторот:Колку пати на ден Трпанке имаш секс?
Трпана: 5-6 пати на ден!
Докторот:Епа и на автопатот не расти трева...
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
453
Иде човек по улица и влече јаже го гледа друг човек и му вика „Абе што го влечеш јажето„ а овој му вика „Да не сакаш да го туркам„
 

vmd

mafijas
Член од
26 јануари 2007
Мислења
153
Поени од реакции
1
si bil nekoj tatko i na kerkamu i vikal celo vreme da si doagala vo 11:00casot
i kerkata celo vreme doagala vo 11 ama eden den dosla vo 1 saat cela iskubana,iskinata.i tatkoi i vika kaj si ti do sea .ama tato vidime .ama kaj si ti do sea.ama tato .ama kaj si.ama tato me siluvaa.dobro siluvanje trae 15 min kaj si ti do sea.hahaha.mnogu jak vic
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Трпе ненадејно се вратил порано од службен пат.На врата го дочекал четиригодишниот син,и веднаш го однел во спалната соба кај трпана
Малиот се наведнал под креветот:А сега не дишеш...а пред малку дишеше како волк
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
3
Поени од реакции
2
Im se duvalo na lavot i na zajakot ama nigde ne mozele da najdat dzoint,
i im kazal nekoj kaj ima ama morale za da stignat do tamu da pominat niz minsko pole i zajakov prv fap fap pominal svitkal dzoint go pali i go ceka lavot,i lavot gazi ednas dvapati BOOM i zajakov od tamu lav is in the air!:pos: :eek:lee:
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
Žali se Mujo doktoru da uvijek sanja kako igra za Želju. Kaže doktor: `Nema problema, samo prije spavanja popij vina.`
`Ma jesil ti normalan, doktore? Pa večeras igramo protiv Sarajeva!`

Otkad tebe poznajem više ne mogu ni da jedem, ni da pijem ni da pušim.

- Oh, dragi, zar me toliko voliš?
-
- Ne, nego sam totalno bankrotirao

Kako pocinje recept za cigansku tortu?
- Ukrades tri jaja...

koi dve jadenja nikogas ne se jadat za dorucek??
- rucek i vecera
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Трпе имал само 30 денари и никако не можел да стигнит дома и го молит таксистот да го однесит за тие пари. Таксистот вознемирен му викат: Па јас треба да децата леб да им купам. И Трпе му вели: Е добро де, ќе почекам, не се брзам јас :pos2:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Трча зајко низ шумата и се дере ПЕДЕРИ ПЕДЕРИ ПЕДЕРИИИ
Го гледа мечката и му вика: абе зајко од кај знаеш што се тоа педери мал си, еве види уште млеко имаш на устата...
Мецо тоа не е млеко ! ПЕДЕРИ ПЕДЕРИИИИ
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Трите непишани фудбалски правила:
1.
2.
3.
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
Го прашуваат некој човек: Дали читате книги?
Овој им одговара: Да и тоа многу сум начитан, седумпати ја имам прочитано Волшебното самарче!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom