Вашето прво сексуално искуство

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
MaLe4kA напиша:
у принцип женските тоа го праат заради машките..засто они сакаат..на нас и не ни е токлку до тоа..(бар на мене)
Speak for yourself :icon_lol::pos:
Не е точно дека девојките имаат секс само заради тоа што машките сакаат. Тоа е апсурдно. И девојките имаат иста (добро, приближно иста :icon_lol:) желба за секс. Само што машките можат малце да им влијаат за тоа да се случи порано, ништо повеќе...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.407
Поени од реакции
7.694
MaLe4kA напиша:
имам и една другарка на 14 години сто се проеба....ц ц ц ц ок тоа е нивна одлука..али јас сепак и со 15 мислам дека ми е многу рано! :D
Ова дали е вистина, не знам но една другака ми кажуваше за нејзина колешка од факултет, типката до 23 години немала секс и хименот пак и се затегнал, и кога сакала да има однос (најпосле) со дечкото, типов не можел да ја скине. После тоа побарала помош од асистентка некоја на институтот по биологија, и оваа со скалпел и го расекла хименот.
 

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
koga ste go imale prviot sex?kako doslo do toa...na kolku god ste go imale prviot sex?a kolku imate sega?kako bese za prv pat???

jas seuste sum nevina imam 16god...i strav mi e da go napravam toa...:(
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
мислам дека имав 8 години и поголемиве фраери на улицата каде што живеев дилааа проничи :helou: а ја сирот радознал да видам што е тоа и земав на цд тогаш комјутерите беа тапа ама барем можеше да пуштис цд и што да видиш .голотија срамотија :vozbud: :drk: а ти буљаш во мониторот ко млад попален мајмун пред парење а и да секогаш на крајот од мојата улица имаше редовен распоред на коли со секс во нив..и со другариве копиљаци редовно ги следевме тие настани и звуци ...ташаци се прикрадувавме да зиркаме :vozbud:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Андроник напиша:
Најверојатно Тути Фрути, имав некаде 5-6 години. Останатите стварно не се за кажување на јавен форум.
Исто.... Тути Фрути Рулз :)

сека малишаниве се раѓаат ... на 2-3 год учат да ставаат цд-ја во компјутер и најдуваат порки од татковици им
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Моите почетоци беа со гледање ЧИН-ЧИН.Знам имаше еден другар се тоа снимено на касета и ги гледавме по неколку пати. После тоа во основно коига малце подпораснавме тоа беше друго...да не зборам за првите фаќања за ”задник” и за цицка...тоа беше големо доживување
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
ех това беше основно тек..ја бев 5 одд кога почнавме да ги факаме за ГЗ девојчињата од одделение..понатаму се зближивме повеќе со девојчињата и почнавме кај некого дома да се собираме, кој беше сам ајде кај него..и се знаеше по некој природен распоред сите си наоѓаа партнерка и се бутавме по соби..вециња и така натаму..и следеше невини допири,под блуза,под панталони..ееее кога ке ми текне колку сум бил напален во некои од тие моменти..до 8мо одд веке ја имавме запознаено целата женска анатомија ама јас никогаш го немав оној крајниот резултат..имав можности ама несакав на тој начин..како и да е..а порките..до 5 одд не знаевме за порничи..освен тути фрути..и некои безобразни песнички „Што имала гз мек стамена стамена...итн”..

еми тоа е..
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Коа дознав у трето одделение нова игра со стојко, и у седмо коа ја фатив за коленце првата љубов
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
[MkD]Scout напиша:
ех това беше основно тек..ја бев 5 одд кога почнавме да ги факаме за ГЗ девојчињата од одделение..понатаму се зближивме повеќе со девојчињата и почнавме кај некого дома да се собираме, кој беше сам ајде кај него..и се знаеше по некој природен распоред сите си наоѓаа партнерка и се бутавме по соби..вециња и така натаму..и следеше невини допири,под блуза,под панталони..ееее кога ке ми текне колку сум бил напален во некои од тие моменти..до 8мо одд веке ја имавме запознаено целата женска анатомија ама јас никогаш го немав оној крајниот резултат..имав можности ама несакав на тој начин..како и да е..а порките..до 5 одд не знаевме за порничи..освен тути фрути..и некои безобразни песнички „Што имала гз мек стамена стамена...итн”..

еми тоа е..
Леле колку ретардиран период е ова:tapp: дознаваат машкиве дека има два пола и готово...кој повеќе се изманијачи,кој повеќе гзови грабне...тогаш жените учат за самоодбрана:baeh:
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Mandy напиша:
Леле колку ретардиран период е ова:tapp: дознаваат машкиве дека има два пола и готово...кој повеќе се изманијачи,кој повеќе гзови грабне...тогаш жените учат за самоодбрана:baeh:
се надевам не навредив нечија суета..само бев искрен и пробав да одговорам на темата..
поздрав!
па може и женскиот пол да пише нешто?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Mandy напиша:
Леле колку ретардиран период е ова:tapp: дознаваат машкиве дека има два пола и готово...кој повеќе се изманијачи,кој повеќе гзови грабне...тогаш жените учат за самоодбрана:baeh:
ти од роџење знаеш се за пчеличките? знаеш се за двата пола? тоа со грабањето г`зови секој го прошол, нема некој кој не го направил тоа. факат.(точка) жените учат за самоодбрана? тогаш? Бог да чува...
вероватно ти си едина у одд што не те штипкале за г`зето, па затоа сеа ти е криво? или нешо? кај мене у одд се смешкаа! и им годеше -))) ама не диравме сегде, јеби га. селекција правевме... изглеа и тебе те изземале од селекцијата...
аман, искуство си кажа човекот, шо го тупиш?
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
[MkD]Scout напиша:
се надевам не навредив нечија суета..само бев искрен и пробав да одговорам на темата..
поздрав!
па може и женскиот пол да пише нешто?
Далеку од навредување...само искоментирав дека не ми се свиѓал тој период:smir:

п.с Кенгуре,уживај нема да го тупам
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
некако и ко да беше навреда, шознам.. работава е дека некој што живеел во тој ретардиран период и што манијачел-според тебе, еден ден ќе ти биде животен сопатник... па шо? ќе го караш? тоа се детски ствари! ништо страшно!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom