Вашето прво сексуално искуство

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
kpbKENGUR напиша:
некако и ко да беше навреда, шознам.. работава е дека некој што живеел во тој ретардиран период и што манијачел-според тебе, еден ден ќе ти биде животен сопатник... па шо? ќе го караш? тоа се детски ствари! ништо страшно!
Не беше наменето да навредам никој...може бил и погрешен избор на зборови(за ретардиран)...а кристално јасно ми е дека сите го поминале и чисто информативно...не ме драпал за гз кој стигне,зашто не сум дозволила...ужасно ме нервираше(затоа уствари искоментирав)....
толку од мене на темава...
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Мојот прв контакт со светот на сексот беше на крајот на 7мо одделение, кога се оствари и мојот прв бакнеж со машко. Беше толку глупаво .. :kesa:
Се бакнавме онака лигаво и безвезе .. и после батето ме фати за цициња... :kesa: Многу се усрамив и му реков да не ме допира веќе и си заминав.

И пред тоа имав слушнато како одат стварите .. ама онака само, од муабети.
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Првите искуства ми беа некаде 4-5 години! Дома бев ко мајмун, немаше место каде што не се бев искачил, али еден ден очите ми светнаа кога видов дека над плакарот, позади звучникот најдов весник! Леле сум се соршил тогаш, не знаев што е, али кога го видов
седнав на кревет и почнав да си гледам. И го гледав овој весникот едно 2 часа, го скрив пак али кога дојде мајка ми и кажав се :D и подоцна кога ќе најдев нешто стално го криев на друго место и го уценував татко ми дека ќе го искажам

Првата касета што сум ја нашол беше на Супермен лента! Леле ама среќен бев тогаш... поима немав дека е порнич, башка го гледав кај другар ми и кога си отидов дома, мајка ми ме праша шо е ова и ја ни 2 ни 3 порнич. И ме праша да не гледаше бе ти, и ја реков НЕМАШЕ ВИДЕО (на поправка беше тој ден хихи). Па ме лажеа дека овој е посебен начин на водење љубов во Франција, во Македонија е само бакнувањето....
инаку за прв пат за ова вистинското оплодувањето слушнав на екскурзија во 4то одделение па таму и извадивме муабет на едно школски (ама не тепаше учителката после...
)
и да... Дури во 6то одделение дискутиравме за тоа.. колку отвори има женското ( се мислевме меѓу 2 и 3)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Прво искуство 7 години у весник се забуљав:pos::pos: тогаш баба ми и дедо ми ми беа на гости и ја позади тоа каучот седам и листам весник и оп голотии:pos: и се заглеав онака и се врти баба ми и ја као шо глеав затварање весникот и се извадив ама еве ме пак отварање весникот и земав да ја лижам сликата а на неа имаше голо "пиче" и како што почнав да ја лижам:pos::pos::pos: цела лиги ја напраив:icon_mrgr и оп се врти баба ми пак а ја за тоа време лижам :pos: и како што се сврти ме виде и вика ааа бабе ти што си гледал и татко ми вика дај да видам ти што глеаш и ја давам и он ми вика ааа ти ебач еден:pos:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
лелел била бонг....хахахаха
браво браво...
иначе првиот пат ми беше кога најдов една касета од оние дома и го собрав цело маало да гледаме...ама пуштам на видеото супермен ми се мае низ телевизорот...се разочаравме жалните дебилчиња ама после 2-3 минути почна акцијата...така правевме 3-4 пати и после видов дека не е касетата не место и немаше веќе ништо...
на 5-6 годинки ова иначе
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Најрано што се сеќавам беше некој спот на МTV и моето чудење - што ми се случува во гаќите????
Следно, е еден порнич кај братучедка ми дома... Кога се чудев зашто чичкото моча врз тетката... После тоа тргнав у прво одд. и се ми стана јасно... Отприлика...
 
N

Nephthys

Гостин
Acid напиша:
Првите „голи сцени“ на ТВ ги има видено на 5-6 години кога со дедо ми гледавме „Тути Фрути“ редовно секоја вечер! Не беше ништо вулгарно, само некои десетина тетки што пеат „Чин Чин“ по бикини и од време на време ги покажуваат голите гради. :shock:
Чин Чин..me too..samo jas gi gledav sama:helou:
 
С

Сатори

Гостин
Хммм...една книга ја читавме со братучед ми, на 5-6 години.
Имаше слики за еволуцијата на мажот и на жената, за пубертет, секс, зрелост...се прашувам каде заврши таа книга?:toe:
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Лејди Сатори напиша:
Хммм...една книга ја читавме со братучед ми, на 5-6 години.
Имаше слики за еволуцијата на мажот и на жената, за пубертет, секс, зрелост...се прашувам каде заврши таа книга?:toe:
Lele i mene mi tekinja na kniagava ja imase bratucetkami i gleavmo kaj nea na 5-6 godini,kolku sakav da ja imam taja kniga ama mama i tato nikogas ne mi ja kupija:vozbud:
 
Член од
24 април 2007
Мислења
251
Поени од реакции
2
па кога сум гледал порнич а годините не ги памтам
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
биологија 5-6 одделение!
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
првиот пат - болка невидена, можам да си замислам Анастазија колку ја болеше чим и мене ме болеше.

Беше пред околу година ипол кај неа дома и (од моја гледна точка) не беше планирано, затоа и немавме заштита и после тоа се довоумевме дали ке се земеме или да пие тие таблети за да побаци :)

иначе беше убаво и прекрасно, спонтано се полека идеше и кога и спомнав: Ќе се дупчиме? ми рече - иди земи кондоми од прч, јас и реков ај не денес и бидна работа... неможевме да издржиме 2 ипол саати сами, голи во кревет...

ахх...

после тоа два дена и двајцата неможевме да одиме, се убивме од дупење...
си помисливме дека ја откривме Америка :pos: не ни беше никогаш доста, е интересно е што немаше крв, т.е. немаше многу крв барем на почетокот и си мислев дека ме дупчи оти сум и прв, но после некое извесно време прокрвави :raz:
како и да е прекрасно беше и не верувам дека некогаш ке ги заборавам тие моменти, таа соба, тој кревет... таа девојка...
 
Член од
9 февруари 2006
Мислења
112
Поени од реакции
2
Ваљда на една журка во далечната '97-ма, не се сеќавам многу, пијана работа, само знам дека утредента ме болеше буквално се, ама најмногу болеше што ни таа не се сеќаваше.:kesa:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Најлошо од се беше чуството ко да имам празнина во пределот на бешиката,но како капак на се грбот ми бече целиот модар пошто бев легнат на нерамен бетон:kesa:

Тоа се деси еден ден пред да наполнам 15 ах........ и нормално никогаш не може да се заборави:)
 

NEBO666

НАУЧНИК
Член од
21 јули 2007
Мислења
568
Поени од реакции
1
Чим дале нормално дека сакале освен ако не се силувани. Незнам зошто жените толку многу ги преувеличуваат работите, да биделе спремни за да имале секс, зошто не се како мажите да не се мислат толку за првиот пат односо првото сексуално искуство да го смеетат како еден вид обврска што мора (немора) да се помине.
koj rece deka mazite ne se mislat???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom