Бодибилдинг суплементи

Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.292
Поени од реакции
804
Внимавај на роковите на производите кои се на промоција, за останатото не сакам да зборувам во јавност бидејќи е лично мој проблем кој го добив со нив... Animal Whey има и во хардкор и ти е пониска цена ако не се лажам, пампот ти е нешто како wanna be redwiller од истата фирма...
Go nemat animal whey vo hardcore, sega brzo go pobarav. Vo arnold suplements go ima. brutal suplements i nutrishop mnogu ckart roba imat, se e so pominat rok ili produkti pred da mu zavrsi rokot na traenje.
Zato zemam samo od hardcoreshop i ponekogas od grcia poracvam po lujge da mi donesat. Od olimp vredi samo bcaa, glutaminot i kreatinot. Site whey se katastrofa posebno onaj dragonbol.
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.307
Поени од реакции
11.407
Внимавај на роковите на производите кои се на промоција, за останатото не сакам да зборувам во јавност бидејќи е лично мој проблем кој го добив со нив... Animal Whey има и во хардкор и ти е пониска цена ако не се лажам, пампот ти е нешто како wanna be redwiller од истата фирма...
Роковите ги проверувам на се кога купувам, па дури и на лекови во аптека :) тоа не е спорно.
Јас не сум го сретнал Анимал веј поефтино од ова, а пампот на хартија е далеку подозиран од редвајлер, реално со овие дози преворкаут не може да го најдеш пониско од 1000ка и од noname фирми, така да јас си ги калкулирам 2500 протеинот + 900 преворкаутот што е исплатлива варијанта. А за пампот ако навистина ги има тие количини на цитрулин, аргинин, бета аланин би требало да е ок, ако го земам планирам да го испијам во 20тина дози целото паковање што е предвидено за 33 дози.
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.307
Поени од реакции
11.407
Член од
15 јуни 2013
Мислења
741
Поени од реакции
876
Во мкд тој што ти го препорача крки, во Зегин мислам е околу 1000ка.
Инаку јас овие ги нарачувам најчесто од надвор.


Од што читнав на нет Цитратот има лаксативни карактеристики, овај другиот како подобар ми гледа.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.292
Поени од реакции
804
Внимавајте доколку зимате креатин и препарати од креатин. Можете да останете без коса https://www.ahttransplantacijakose.com/da-li-kreatin-uzrokuje-opadanje-kose/ (И без други работи, ама не мора за тоа овде)
Ретчењето на косата и опаѓањето на косата е генецки,поколение на поколение. Си пиел неси пиел креатин,ко ќе и дојди дено ќе се изретчи :D
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.307
Поени од реакции
11.407
Јас, супер е вкусот, растворливост добра (од кокос беше полош малку и со растворливост и со вкус, а ванилата со мало протресување се раствораше одлично), проблем е само составот ми личи фушарски, али за таа цена толку.
 
На врв Bottom