Бодибилдинг суплементи

Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.319
Поени од реакции
827
Член од
25 септември 2016
Мислења
738
Поени од реакции
846
Ќе го земам каков сака нека е ќе го испијам :) поарен е сигурно од оној без вкус, а цената му иди како тој без вкус :)
Предобар вкус имаше пред да сменат пакување сега е океј, обичен вкус не е нешто wow, но е премногу над онаа middle end протеини...
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Go ima Animal Stak da se kupi vo Makedonija?
Da ne bide preku iHerb.
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.597
Поени од реакции
12.352
Go ima Animal Stak da se kupi vo Makedonija?
Da ne bide preku iHerb.
Пиши му на Арнолд Суплементи на фб, Тони од Битола мислам го има профилот и тој носеше вакви суплементи (само цените да знаеш се соленки бааги, над 3000ки гарант ќе те здрви, последно од 2900-3400 му бараа низ мкд на овој суплемент).
Друга опција да го земеш од сила бг, или iherb.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Пиши му на Арнолд Суплементи на фб, Тони од Битола мислам го има профилот и тој носеше вакви суплементи (само цените да знаеш се соленки бааги, над 3000ки гарант ќе те здрви, последно од 2900-3400 му бараа низ мкд на овој суплемент).
Друга опција да го земеш од сила бг, или iherb.
На иХерб не е иста цената?

Или да земам од таму, знам ти имаш нарачувано па ме интересира колку време му треба за достава и царини тие работи.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.123
Поени од реакции
276
На иХерб не е иста цената?

Или да земам од таму, знам ти имаш нарачувано па ме интересира колку време му треба за достава и царини тие работи.
На Ихерб има попуст од 12% на кошничка од мин. 60 долари до 2-ри јануари :)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.597
Поени од реакции
12.352
На иХерб не е иста цената?

Или да земам од таму, знам ти имаш нарачувано па ме интересира колку време му треба за достава и царини тие работи.
Дури и да ти земат данок не верувам дека ќе те фати повеќе од 3000ки на iherb.
iherb.jpg
Зошто баш овој суплемент и што планираш да постигнеш?
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Дури и да ти земат данок не верувам дека ќе те фати повеќе од 3000ки на iherb.
Прегледај го приврзокот 226966
Зошто баш овој суплемент и што планираш да постигнеш?
Ти го исфали овде, тоа како прво.
Второ немам земано такво нешто освен креатин и веј и сакам малце да експериментирам.
Но тоа на пролет, пошто година дена се мачам со акутен бронхит.
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.597
Поени од реакции
12.352
Ти го исфали овде, тоа како прво.
Второ немам земано такво нешто освен креатин и веј и сакам малце да експериментирам.
Но тоа на пролет, пошто година дена се мачам со акутен бронхит.
Јас го пиев пред 5 години и тоа STAK II, мислам дека е променета формулата за нијанса, плус го пиев за 1800 денари :)
3000 и над 3000 не би платил ни за ова ни за преворкаут.
Ој боцни се како сограѓаните твои, со суплементи не праиш мускули :D или пак SARMS поблага варијанта ;)
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
315
Поени од реакции
334
Земал некој трибулус ? Доста сум читал за него и мислам дека не е тоа што се рекламира, ако има некој искуство нека пише review.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.319
Поени од реакции
827
Земал некој трибулус ? Доста сум читал за него и мислам дека не е тоа што се рекламира, ако има некој искуство нека пише review.
Бенифит од трибулус можи да осетиш ако евентуално имаш намалено лачење на тестостерон или ако прекинваш циклус. Кај нормална млада личност 18-30 годишен кој нема проблем со природниот тестостерон,трибулусот е само фрлање пари. Едина придобивка ќе осетиш само што ќе имаш поголема ерекција,поголем сексуален нагон а во мускулен напредок никаква промена. Едино ако се меша трибулус со дхеа или габа,можно е да има некое мало подобрување.
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
315
Поени од реакции
334
Бенифит од трибулус можи да осетиш ако евентуално имаш намалено лачење на тестостерон или ако прекинваш циклус. Кај нормална млада личност 18-30 годишен кој нема проблем со природниот тестостерон,трибулусот е само фрлање пари. Едина придобивка ќе осетиш само што ќе имаш поголема ерекција,поголем сексуален нагон а во мускулен напредок никаква промена. Едино ако се меша трибулус со дхеа или габа,можно е да има некое мало подобрување.
Истово сум го читал, ама реков некој што зел да не знае дали има ефект или не.
 
На врв Bottom